Siatki sportowe, szukam !!

Siatki sportowe, szukam !!

Witam :) mam prośbę o pomoc w wybraniu dobrego sklepu z siatką ochronną. Muszę zabezpieczyć kilka miejsc w ogrodzie w trosce o synka :) Chodzi mi o to, by siatka miała estetyczny wygląd.

Różyczka

Posty: 5

 
Trzeba szukać w kategoriach siatka ochronna przemysłowa. Najlepiej zbadać oferty w kilki sklepach, bo cenowo mogą się różnić. Siatki dla transportu sprzedawane są od razu z mocowaniem. Polecam wybrać polipropylenową, bo jest elastyczna i nie pęka.

codePerformance

Posty: 7

 
Po pierwsze musi być bezpiecznie. Zwracajcie spostrzeżenie na jakość piłkochwytów. Nabyliśmy na halę sportową jakąś kiepską siatkę, albowiem po roku użytkowania nie tylko kiepsko zaczęła wyglądać, ale w sporo miejscach popękała. Siatka musi być elastyczna, żeby nic się z nią nie działo. Polipropylen jest najlepszym tworzywem.

czesieeek

Posty: 9

 
Dla mnie wygląd ma znaczenie, bo potrzebuję kupić siatkę osłonową na balkon. Nie chciałabym, żeby to kiepsko wyglądało. Pewnie najlepiej wybrać jasny nierzucający się w oczy barwa. Ciekawa jestem też, jak wygląda sprawa z czyszczeniem takiej siatki. Może ktoś coś jeszcze powie w temacie.

Warszawiak

Posty: 6

 
W sumie też nie widzę innego rozwiązania, jak dobrej jakości siatka sportowa. Martwię się jednak o cenę, ile wyniosłoby takie ogrodzenie wraz z montażem.

Robuś

Posty: 2

 
To porządny sklep z siatką ochronną https://siatki24.com.pl. Miałem okazję dwa razy robić tu zakup pod hodowlę. Sprawdzona jakość, więc nie ma obaw co do kupna. Poza tym tanio.

Lupusx

Posty: 13

 
No właśnie to najważniejsza właściwość siatek sznurkowych. Jak na zewnątrz to muszą odznaczać się małą absorpcją wody, bo inaczej szlak je trafi i tyle. Polietylen i polipropylen to poza tym materiały, które nie płowieją od słońca. To ważne, jak ma to być inwestycja na lata.

dabuj45

Posty: 5

 
Z tego co wiem, to takie siatki na piłkochwyty nie są drogim rozwiązaniem. A na halę sportową tylko takie mają sens. Poza tym teraz produkuje się siatki o rzeczywiście wyśmienitym estetycznym wyglądzie.

igorek

Posty: 6

 
Nawet nie miałem pojęcia, że te lekkie siatki sznurkowe są takie mocne i solidne. Zrobiłem ogrodzenie na działce i jestem zadowolony z efektów. Mam nadzieję, że nie zawiodę się na trwałości.

zbychu6

Posty: 7

 
Orientowałem się w cenach i rzeczywiście warto zdecydować się na zakup przez internet. Najlepiej to znaleźć dobrego producenta piłkochwytów, który oferuje też montaż. Wtedy masz z głowy cały problem.

Czesio

Posty: 21