Piłkochwycie, poszukuję ?

Piłkochwycie, poszukuję ?

Witam. Mam pytanie gdzie nabędę siatki ochronne dla domu? Niewątpliwie chodzi mi sklep online, który polecacie, bowiem sami dokonywaliście zakupu i jakość jest w porządku.

BBGGRR2

Posty: 5

 
W odpowiedzi na twoje pytanie, tu masz faktycznie sprawdzoną ofertę siatek do piłkochwytów https://siatki-ochronne.com.pl/100-siatki-pilkochwyty. Również na wymiar, nie jest drogo.

Madzia

Posty: 18

 
Też właśnie mam zamiar coś takiego zakupić na działkę, żeby odgrodzić się porządnie od sąsiada :) Dla mnie najważniejsze jest to, żeby zakupić dobrej jakości siatkę osłonową, jaka poprzez zimę się nie zniszczy.

Klaudi

Posty: 12

 
Warto pytać się od razu w sklepie, bo w wielu oferują montaż siatek na piłkochwyty. Nie pisaliśmy się na samodzielny montaż, bo uznaliśmy, że fachowcy to jednak fachowcy i będzie profesjonalnie. Za taką usługę nie płaci się dużo, więc nie ma na czym oszczędzać.

kubaraj

Posty: 14

 
Stalowe słupy do piłkochwytów są oczywiście mocniejsze, ale wybór zależy również od danej dyscypliny sportowej i wieku sportowców :) Myślę, że szkolne boisko sportowe bez obaw może mieć aluminiową konstrukcję. To bardzo dobry wybór, sami na takie słupki zdecydowaliśmy się i nic się z nimi złego nie dzieje pomimo dość intensywnej eksploatacji.

Marlenka33

Posty: 9

 
Jak masz stosowny sprzęt to dasz radę piłkochwytom :) Niemniej jednak uważam, iż najlepiej zlecić montaż wiarygodnej firmie, jaka bez problemu i szybko coś takiego wykona. Masz wtedy na usługę gwarancję.

hihihot

Posty: 10

 
Stalowe słupy do piłkochwytów są naturalnie mocniejsze, niemniej jednak wybór zależy również od danej dyscypliny sportowej i wieku sportowców :) Myślę, iż szkolne boisko sportowe bez obaw może mieć aluminiową konstrukcję. To bardzo dobry wybór, sami na takie słupki zdecydowaliśmy się i nic się z nimi złego nie dzieje pomimo dość intensywnej eksploatacji.

Robuś

Posty: 13