Grzejniki łazienkowe radeco, sklep online ?

Grzejniki łazienkowe radeco, sklep online ?

Podpowiedzcie jaki sklep z kotłami kondensacyjnymi. Zależy mi na rzetelnym sprzedawcy, który doradziłby od a do z w tej sprawie. Sprzedaż internetowa jak najbardziej wchodzi w grę. Z góry dziękuję.

Hymnny4

Posty: 3

 
Na razie korzystam z tradycyjnego pieca zasypowego heiztechnik. Nie żałuję wyboru. Miałem obywa co do tej automatyki. Może niepotrzebnie, ale przyzwyczajony jestem do takiej obsługi. Tego producenta chwalę sobie za naprawdę pierwszej klasy produkcję. Tak więc dołączę się do polecenia :)

pawel253

Posty: 9

 
Uważam, że rura pex do podłogówki to najkorzystniejsze rozwiązanie. Po pierwsze, jak chcesz działać sam, to montaż cię nie przerośnie. Kumpel robił podłogówkę z miedzi i naprawdę było ciężko. Więc nie polecam.

Sebo

Posty: 8

 
Według mnie Invena jest niezawodnym producentem. Tutaj masz zawory do grzejników invena w komplecie, w porządnej cenie http://sklepekogrzanie.pl/zestaw-do-dolnego-podlaczenia-typu-duo-plex-bialy-invena-duplikat-1.html

Knopek

Posty: 34

 
Na razie korzystam z tradycyjnego pieca zasypowego heiztechnik. Nie żałuję wyboru. Miałem obywa co do tej automatyki. Może niepotrzebnie, lecz przyzwyczajony jestem do takiej obsługi. Tego producenta chwalę sobie za rzeczywiście pierwszej klasy produkcję. Tak więc dołączę się do polecenia :)

warter88

Posty: 8

 
Przede wszystkim te pionowe robią na mnie wrażenie. Widzę, że generalnie grzejniki ozdobne stelrad nie są aż tak drogie, a można wybrać niczego sobie modele. Pod kątem technicznym orientowałem się, że naprawdę się sprawdzają. Czekam też na podsunięcie jakiegoś dystrybutora :)

beata77

Posty: 10

 
Też podpowiem tym, którzy mają dylemat :) Rurę pex do podłogówki wybrałem, bowiem wiele dobrego czytałem i mówili mi. Nie wierzyłem, że montaż instalacji może być tak łatwy. A jednakże:) Raduję się tym bardziej, że udało mi się zaoszczędzić na ekipie montażowej.

Kitas

Posty: 6

 
Nie mam zamiaru polecać to konkretnych producentów, lecz zdecydowanie polecam kotły kondensacyjne. Szczególnie oszczędne urządzenia. Jak zmieniać to tylko na takie.

Dosti

Posty: 11

 
Miałem okazję porównać sobie ceny i o jakości poczytać. Okazało się, że zawory do grzejników invena to dobry wybór i chyba zdecyduję się właśnie na nie. Producent okej i tak właśnie zdecyduję. Wybór dość mocno przeanalizowany, więc polecam.

codePerformance

Posty: 7

 
Wszyscy się teraz mobilizują do zmiany na kotły kondensacyjne :) Też się zastanawiam nad zmianą. Ale u mnie w grę wchodzi tylko jednofunkcyjny z pojemnym zasobnikiem, więc kasy więcej :(

bunia98

Posty: 8