Siatki sportowe, szukam !!

Siatki sportowe, szukam !!

Witam wszystkich serdecznie. Jestem tu z pytaniem o siatkę ochronną, a dokładnie polipropylenową. Co sądzicie, czy taka byłaby właściwa na schody do domu, żeby zabezpieczyć. Jak to wygląda u nas z producentami?

alus

Posty: 4

 
Świetny sklep, sprawdzony sprzedawca https://siatki24.eu. Polecam, bo sam szukałem rzetelnej oferty siatek ochronnych i akurat tutaj znalazłem największy wybór.

Puch23

Posty: 16

 
Gwarancję dostajesz bez problemu. Tylko polecam rozejrzeć się za jakimś dobrym producentem piłkochwytów. Przede wszystkim zwracać uwagę na certyfikaty. Do celów sportowych to konieczność. Atesty muszą być. Pożądane byłoby od razu zapytać o nie, żeby później nie było zgrzytów. A jeśli chodzi o ceny, no to nie jest aż tak źle :)

Sewerynus

Posty: 7

 
Jeżeli miałbym polecić to na pewno bezwęzłową siatkę sznurkową. Z takiej korzystam u siebie na działce i nie narzekam od lat. Po pierwsze niezawodna jakość, nie niszczy się od słońca, deszczu, a nawet mrozu. Wydaje mi się, że w kwestii ogrodzeń, to najlepsze rozwiązanie. A co do ceny, to nie wychodzi drogo.

wisła1905

Posty: 6

 
Osobiście też szukam jakiegoś sprawdzonego sposobu na ptaki :) Już dowiadywałem się, ile wyjdzie mi za siatkę ochronną. Nie jest źle popieram, bo myślałem, że będzie to zdecydowanie większy wydatek. Chyba najlepiej prosto od producenta, albo taniego dystrybutora.

Sarenka

Posty: 11

 
Solidne rozwiązania zawsze są w cenie. Niemniej jednak mam cichą nadzieję, że mnie też nie zrujnuje budżetu ogrodzenie z siatki polipropylenowej. Mniej więcej mam orientację która będzie cena, niemniej jednak martwię się o montaż, że za taką usługę krzyczą sobie chyba konkretnie. Może nie, a może tutaj jeszcze ktoś coś poleci.

Odi

Posty: 8