Części do opryskiwacza, jaki sklep ?

Części do opryskiwacza, jaki sklep ?

Witam. Znajomy polecił mi pompę UDOR do opryskiwacza. Jeżeli macie z taką doświadczenie, napiszcie jakieś opinie. Szukam też sklepu online, gdzie takie części można bezpiecznie nabyć. Chodzi mi bez wątpienia o gwarancję.

Laleczka

Posty: 4

 
Popieram :) bo sam korzystam z pompy UDOR już od dobrych kilku lat. Sam modernizowałem opryskiwacz i dużo się musiałem naszukać informacji, żeby dobrze to wszystko zrobić. Ogólnie nie jest nawet tak źle, jeśli chodzi o ceny. Pozdrawiam i polecam.

codePerformance

Posty: 7

 
Mnóstwo jak na razie się nie dowiedziałem na temat pompy Matrot, więc też ponawiam tu czyjeś pytanie, czy warto. To ważna informacja dla mnie jeszcze przed sezonem. Nie chodzi mi o precyzyjne parametry itd. tylko czy to marka dobra, a może jeszcze różne liczą się na rynku i są lepsze. Moim zdaniem jest okej, lecz może ktoś coś więcej powie w temacie.

Jasia12

Posty: 20

 
Szukać, szukać i jeszcze raz szukać. Niekoniecznie części do opryskiwacza muszą być bardzo drogie. Trzeba sobie znaleźć trochę czasu i dokładnie przewertować internet. Spokojnie da się znaleźć online dobre części w dobrej cenie.

Miner-ooo

Posty: 6

 
Też szukam jakiejś tańszej oferty dystrybutora, ale niekoniecznie jest w czym wybierać. Widzę, że modernizacja opryskiwacza będzie mnie jednak kosztować sporo. Chyba zdecyduję się na pompę UDOR.

Radziu

Posty: 4

 
Jeśli pompy do opryskiwacza to ze swojego doświadczenia polecam RENSON. Dobrej klasy sprzęt. Kupiona tutaj http://roltronik.pl/pl/pompy-przeponowo-t%C5%82okowe-20bar-comet/338-pompa-comet-bp-280k-pompa-do-opryskiwacza-comet-bp280k-.html. Rzetelny sprzedawca. Poza tym pomagają, doradzają. Dla mnie to była ważna kwestia, ponieważ 2 lata temu jeszcze nie byłem obeznany w temacie.

Cybooor

Posty: 24

 
Pracowałem do zeszłego roku bez komputera do opryskiwacza. Teraz to inna bajka. Modernizację starego typu maszyn polecam naturalnie każdemu. Oszczędności można zobaczyć już w tym samym sezonie, co wdrożenie zmian.

Czesio

Posty: 22

 
Ja się nie piszę na używane pompy RENSON. Musiałbym na głowę upaść, iż kupować używane urządzenia do modernizacji swojego opryskiwacza. Internetowo można znaleźć naprawdę porządne oferty.

merylos

Posty: 7