Piłkochwycie, poszukuję ?

Piłkochwycie, poszukuję ?

Potrzebuję zabezpieczyć schody w domu w trosce o synka :D Podobno niezmiernie dobrze nadaje się w tym celu siatka zabezpieczająca. Może coś wiecie na ten temat, jak to wygląda, jaki koszt i jak to się prezentuje wizualnie?

dobryrd

Posty: 4

 
Takiej właśnie siatki ochronnej potrzebuję na balkon. Nie chodzi o dziecko, bo o wypadnięciu nie ma mowy, ale o zabawki i różne rzeczy, które Mati wyrzuca na dół. Raz już mieliśmy nieprzyjemną sytuację, gdy łopatka wylądowała na głowie przechodnia. Martwię się tylko o wygląd takiego rozwiązania :(

iwanowskis

Posty: 13

 
Podobno siatki zabezpieczające idealnie nadają się też do okien w domu, żeby zabezpieczyć kota przed wypadnięciem. Nawet widziałam specjalną kategorię siatka dla kota :) Może to rzeczywiście sposób, żeby moją watahę zabezpieczyć, bowiem jak na razie to małe głupiutkie kotki niezdające sobie sprawy z ryzyka.

czesławwww23

Posty: 7

 
Też naszukałem się ofert siatek sportowych, jak nikt chyba dotąd :) W końcu ktoś podsunął mi tę ofertę piłkochwytu i okazała się bardzo okej siatkipilkochwyty.pl. Mają spory wybór ze względu na wymiary, parametry i kolory. Tutaj masz poza tym pewność, że to certyfikowane siatki. Polecam.

showmemore43

Posty: 18

 
Podobno taka siatka ochronna jest też dobra przeciw ptakom. Mamy serdecznie dość gołębi na balkonie praktycznie poprzez cały rok nie dają nam spokoju. Nic nie zdaje egzaminu. Żadne tam odstraszacze. One nie boją się zupełnie niczego. Chyba będzie trzeba zabudować się siatką :D

messi33

Posty: 8

 
Szukam i dociekam, czy siatki do piłkochwytów są naprawdę tak sprawdzonym asortymentem, że można się na nie zdecydować? Zależy nam na zakupie na boisko orlik. Muszą być 100% pewne.

sonio

Posty: 13

 
Też tak uważamy, że to będzie chyba najlepszy sposób na boisko niż tam jakieś ogrodzenia metalowe czy inne. Boisko w fazie budowy, tak więc jeszcze mamy trochę czasu, żeby zastanowić się nad firmą, w której kupić taki piłkochwyt. Pewnie zdecydujemy się na całe ogrodzenie z niego, nie tylko za bramkami.

Marko

Posty: 14