siatki na regały magazynowe ??

siatki na regały magazynowe ??

Podobno najlepsze siatki na regały magazynowe to polipropylenowe siatki. Zależy mi na optymalnej trwałości. Jak możecie polecić jakiegoś sprzedawcę, to super, bowiem trochę tego na rynku jest i mam dylemat.

Jacuś

Posty: 2

 
Nie ma chyba lepszego rozwiązania jak siatki na regały magazynowe właśnie te sznurkowe. Produkowane są metodą bezwęzłową, co jeszcze bardziej podnosi ich odporność na uszkodzenia. To siatki, które nie rozciągają się, ani nie pękają. U nas sprawdzają się znakomicie.

Cziczin

Posty: 20

 
Według mnie polipropylen jest zdecydowanie lepszy od PE, ale niektórzy są bardziej zadowoleni z siatek przemysłowych polietylenowych. Wielkiej różnicy pomiędzy właściwościami nie ma.

Mord

Posty: 4

 
Duży wybór siatek przemysłowych macie tutaj https://fulo.pl/42-siatki-przemyslowe. Sami się tutaj zaopatrywaliśmy i nie narzekamy :) Jakość jest optymalna. Mają solidne siatki PP.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Internetowo na bank masz taniej, więc warto poświęcić trochę czasu, żeby przyjrzeć się ofertom siatek hodowlanych. Najlepiej skorzystać z asortymentu polskich producentów :)

Bany07

Posty: 16

 
Siatki PP używam w ogrodzie, ale też jako siatki przeciw ptakom. Sprawdzają się, ponieważ to tworzywo naprawdę bardzo odporne. Przede wszystkim na działanie czynników pogodowych.

humer56

Posty: 7