softstartery, gdzie znajdę?

softstartery, gdzie znajdę?

Witam. Zastanawiam się nad tym, do jakiego sklepu zgłosić się po wysokiej jakości przemienniki częstotliwości?

serwus45

Posty: 1

 
Widzę, iż nie tylko ja doceniam przemienniki częstotliwości. Dzięki nim nie muszę stosować opcjonalnych wyłączników silnikowych, które są rzecz jasna równie drogie.

mac3

Posty: 16

 
Chcąc regulować częstotliwości musicie pomyśleć o tym, aby zastosować falowniki. Widzę, iż przynajmniej część ludzi ma na ten temat niesłychanie szeroką wiedzę.

AGDDDy1

Posty: 17

 
Zauważyłem, iż przynajmniej część osób wypowiadających się na tym forum ma spore doświadczenie, jeśli chodzi o softstartery. Zabieram się za lekturę Waszych wypowiedzi, bowiem być może zyskam szerszą wiedzę w tym zakresie :-)

Worms

Posty: 6

 
Moim zdaniem zdecydowanie najwyższej jakości przemienniki częstotliwości będziecie w stanie zdobyć korzystając z oferty tego sklepu: http://automatyka-sklep.eu/falowniki-softstarty.

Gerard45

Posty: 15

 
Bardzo cieszę się, że napisaliście na tym forum tak wiele przydatnych informacji na temat falowników. Nie wyobrażam sobie, abym miał dokonać ich wyboru bez Waszej pomocy. W razie czego również postaram się podzielić swoimi spostrzeżeniami po realizacji zakupu.

azBee

Posty: 13

 
Warto zwrócić uwagę na fakt, iż na rynku dostępne są dwa rodzaje falowników: skalarne oraz wektorowe, które znajdują zastosowanie w nieco odmiennych okolicznościach. Z reguły pracownicy sklepów mogą pomóc Wam z dokonaniem wyboru.

Kitas

Posty: 7

 
Mam wrażenie, że w przeszłości falowniki charakteryzowały się zdecydowanie wyższymi cenami niż obecnie. Niedawno odwiedziłem jeden ze sklepów stacjonarnych i porównam ofertę z tą “internetową”.

Marysia

Posty: 15

 
Ostatnimi czasy znajomy zachwalał mi softstartery, ale trochę nie dowierzałem. Dopiero po przeczytaniu tego wątku utwierdziłem się w przekonaniu, że to dobre rozwiązanie.

Elek56

Posty: 24

 
Jestem zaspokojony, iż ktoś na tym forum podjął temat, który dotyczy przemienników częstotliwości. Już dawno chciałem uzyskać informacje na temat tego, jak się spisują. Dodam, iż dysponuje ograniczonym budżetem na ten cel :)

Bączeak

Posty: 7