siatki na kontenery ??

siatki na kontenery ??

Dzień dobry. Jestem tu z pytaniem o siatki do kontenerów. Potrzebuję sprawdzonego sposobu do zabezpieczenia kontenerów, więc jeśli możecie polecić sprzedawcę i powiedzieć coś wiecej na temat siatek, to niesłychanie dziękuję.

hubertus

Posty: 1

 
Zapewne też zdecydujemy się na ten rodzaj siatek do kontenerów, ale warto byłoby znać konkretnego producenta, który szyje je od dawna. Nie ma to jak z polecenia.

labuh

Posty: 9

 
Za najlepsze uważam siatki na kontenery z polipropylenu, albowiem to niezwykle elastyczny materiał. W naszym przypadku sprawdza się znakomicie, pomimo iż każdego dnia siatki są intensywnie użytkowane.

SABUR

Posty: 18

 
Niedrogie, ale też skuteczne siatki na kontenery można kupić w tym sklepie internetowym https://nalur.pl/58-siatki-na-kontenery. Polecam, ponieważ to bardzo dobre rozwiązanie dla transportu. Od dawna użytkujemy na kontenerach tylko ten rodzaj siatek PP, bo są odporne na uszkodzenia. To idealne zewnętrzne siatki z optymalną żywotnością.

ruszell

Posty: 7

 
Właśnie planuję zakupić siatki na kontenery. Z tym, że nie wiem, jakiego producenta wybrać. Widzę, że wszędzie jest raczej to samo. Macie na temat jakieś zdanie? Z góry wielkie dzięki.

pawel253

Posty: 5

 
A może znacie jakiś sklep, gdzie można zamówić siatki na kontenery z darmową dostawą? Będziemy potrzebowali takich dużą ilość, więc może znacie jakiś tani sklep? Podobno to ogólnie niedrogi asortyment, ale w tym momencie dla mojej firmy liczy się każda przysłowiowa złotówka.

wisła22

Posty: 3

 
Jeżeli chcecie nabyć bezproblemowe zabezpieczenie dla transportu, to na pewno siatka na kontener. To jest świetny sprawdzony asortyment. Te siatki są odporne na rzeczywiście wszelkie czynniki zewnętrzne. Naszą użytkujemy już kilka lat i nic złego się z nią nie dzieje. Polecam.

labuh

Posty: 11

 
Te siatki do kontenerów szyte są na wymiar, więc można zamówić siatkę o konkretnej wielkości. Porządne są, bo można zamówić je w konkretnej wielkości oczka i grubości. Nie zawsze konieczna jest ta optymalna grubość. Co do rozmiaru oczka, to uniwersalne są te o średnim oczku. Generalnie to asortyment godny inwestycji.

Black_Riot

Posty: 6