Siatki sportowe, szukam !!

Siatki sportowe, szukam !!

Witam serdecznie. Mam pytanie o siatki polipropylenowe, gdziee najlepiej nabyć takie, żeby mieć pewność co do jakości. Nie chciałbym trafić na jakąś badziewną jakość. Co do ceny nie musi tanio. Jak coś znacie konkretnego, dajcie znać.

bobuś34

Posty: 2

 
To dobry sklep z siatkami osłonowymihttps://siatki-sportowe.pl/39-siatki-oslonowe. W tamtym roku kupowałem u nich stosunkowo tanio siatki na magazyn. Pierwszorzędna jakość już na pierwszy rzut oka. Solidna produkcja.

bunia98

Posty: 8

 
U mnie jednak decyzja o zdecydowanie największej grubości sznurka. Potrzebowałem siatki sznurkowej do okna, ale w domu jest kot, któremu wpadają do głowy różne pomysły. Myślę, że zacznie po czasie mocować się z nią, więc już kupiłem coś najbardziej solidnego. Mam nadzieję, że wytrzyma te sparingi :)

wacek56

Posty: 10

 
Jak kupujesz piłkochwyty to od razu z mocowaniem. Tylko musisz konkretnie podać na co chcesz taką siatkę. Montaż jest raczej prosty, bowiem producenci dbają o ten fakt, niemniej jednak wiadomo, ze jak przyjedzie ekipa to ci szybciutko zamontują i fachowo na domiar tego jak trzeba.

Elek56

Posty: 24

 
A w kwestii siatek na piłkochwyty to powiem tak, że jak zapłacisz trochę więcej, to masz pewność, że będzie służyć przez lata. Dwa lata temu zmienialiśmy siatki na polipropylenowe i faktycznie jestem pod wrażeniem jakości i wyglądu. Jak nowe. Barwa wciąż ten sam pomimo ingerencji słońca non stop latem i mrozu zimą.

Sebo

Posty: 18

 
Do okna chyba niepotrzebna jest największa grubość sznurka? Chodzi mi o siatkę zabezpieczającą, ale przecież nikt nie będzie się z nią mocował :)

jpyzio

Posty: 20