porcelana do restauracji, gdzie kupić ?

porcelana do restauracji, gdzie kupić ?

Mam pytanie o filiżanki. Chodzi mi o jakieś nowomodne rozwiązanie. To musi być coś z klasą, może z jakimś motywem? Sama nie wiem. Potrzebuję nabyć jakościowy produkt, który przetrwa chociażby parę lat :)

miloKROSS

Posty: 3

 
Zdecydowanie taniej kupisz porcelanę do gastronomii poprzez internet. Myślę, iż nie masz się co obawiać, po prostu patrz na opinie. Stawiaj na sprawdzonych producentów jak Lubiana, Chodzież czy Ćmielów. Takie są rozwiązaniem na lata. Może uda ci się znaleźć coś jeszcze taniej w promocji.

100%UP

Posty: 9

 
Polecam Lubiana Victoria, bo to sprawdzony serwis. Pięknie prezentuje się na odświętnym stole. Robi wrażenie. Osobiście kupowałam na aukcji, więc udało mi się taniej.

HarHar2

Posty: 2

 
Oj tak kieliszki do wina czerwonego lubią się tłuc :D Też mnie czeka nabycie nowego kompletu. Zastanawiam się nad tym, czy może nie byłoby taniej kupić takich poprzez internet, bo jakoś nie widzę nic ciekawego w sklepach, a promocji to już zupełnie żadnych. Może skuszę się na coś markowego. Znacie jakieś sprawdzone szkło?

Worms

Posty: 6

 
No dokładnie czegoś takiego samego szukam :) Czekają mnie chrzciny w domu, więc koniecznie muszę stawić czoła nowemu serwisowi obiadowemu :) Chyba temu największemu.

labuh

Posty: 11

 
https://hurtowniaporcelany.pl/13-sztucce tutaj można kupić markowe sztućce również
Gerlach. Super jakość i szybka wysyłka. Według mnie to najlepsza oferta na rynku. Sprzedawca doświadczony, więc tylko jakościowe produkty bez żadnej chińszczyzny. Ceny bardzo w porządku.

MShR

Posty: 19

 
Myślę, że o wiele bardziej opłacalny jest zakup któregoś z zestawów patelni. Wychodzi taniej niż na sztuki. Warto jednak znaleźć jakiś rzetelny sklep, bo można przejechać się co do ich jakości, a wtedy to już spora kwota wyrzucona w błoto :)

Lupusx

Posty: 5