pantofle dziecięce, jaki sklep ?

pantofle dziecięce, jaki sklep ?

Witam. Może tutaj ktoś poleci dziecięce pantofle do chodzenia w domu. Poszukuję jakiegoś sklepu internetowego z szerokim wyborem, niemniej jednak zdecydowanie wolałabym, żeby było to jakiś polski producent.

alklu7

Posty: 2

 
Możesz pomyśleć o zakupie wielu kolorów damskich balerin, taką ofertą będzie się można pochwalić wszędzie :) Jak masz zamiar otworzyć sklep internetowy, tym lepiej. Zrobisz zdjęcia, przedstawisz ofertę z jak najlepszej strony i już. Zajmowałem się handlem kilka dobrych lat temu i nie wiem czy przypadkiem znowu nie zacznę :D

Dziadek

Posty: 3

 
Jakość jest najważniejsza. Chcesz przyciągnąć klientów do oferty dziecięcych pantofli do swojego sklepu internetowego, musisz postawić na jakość. Nie dasz rady ceną. Na bank nie na początku, bo teraz klienci nie zwracają w pierwszej kolejności uwagi na cenę. Jeśli chodzi o kapcie tym bardziej. Uwierz.

Lubus34

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o damskie baleriny, to może nie powinnam mówić, lecz sprawdzają się najlepiej. W ramach kapci w moim sklepie internetowym sprzedają się bardzo dobrze. Tylko, że jak dopiero co zaczynasz przygodę z takim handlem, pamiętaj, żeby znaleźć ofertę jakiegoś dobrego producenta.

pawel253

Posty: 3

 
To świetna oferta damskich balerin, a sklep internetowy tani http://www.trimaster.pl. Dawno nie miałam na stopach tak wygodnych, a przy okazji ładnych kapci. Polecam.

Franusik3

Posty: 5

 
Popieram. W przeciwnym wypadku nie dałabym rady tak długo utrzymać się na rynku. Lepiej dłużej poszukać czegoś dobrego niż brać co jest. Działam w zupełnie innej branży więc co do pantofli damskich i producenta nie podpowiem konkretnie.

codePerformance

Posty: 7

 
Jakość jest najważniejsza. Chcesz przyciągnąć klientów do oferty dziecięcych pantofli do swojego sklepu internetowego, musisz postawić na jakość. Nie dasz rady ceną. Na bank nie na początku, bowiem teraz klienci nie zwracają w pierwszej kolejności uwagi na cenę. Jeśli chodzi o kapcie tym bardziej. Uwierz.

słodkaM

Posty: 10

 
A może baleriny dziecięce? Uważam je za sprawdzony fason, bowiem nie spada z nóżek :) W sumie są w każdym sklepie, lecz tak naprawdę nigdy nie masz pewności, ile przetrwają. Jakiś dobry producent też by się przydał :)

Torbunie24

Posty: 18

 
Osobiście zawsze kupuję kapcie damskie od producenta i nie przepłacam. Nie daję zarobić :) Mam pewność, co kupuję, w szczególności gdy chodzi o domowe obuwie, jakie ma zagwarantować mi komfort.

keyas

Posty: 7

 
Dla gości baleriny? Może rzeczywiście dobry pomysł. Widziałam kapcie damskie w takich kompletach dedykowanych właśnie dla gości, natomiast taka paczka wychodzi drożej. Lepiej kupić pojedynczo nawet bezproblemowo od producenta. Może tu ktoś poleci jeszcze coś ciekawego :) Czekam, bowiem u mnie też przyszedł czas na takie zmiany.

innaret

Posty: 15