Siatki na piłkochwyty, która firma ?

Siatki na piłkochwyty, która firma ?

Pytanie do osób, które robiły woliery z siatki ochronnej. Gdzie nabyć, żeby była w dobrej jakości. Szukam jakiegoś pewnego miejsca. Jak coś to proszę o kontakt. Sprawa jest dość pilna, więc z góry dziękuję.

hoho56

Posty: 4

 
No to już chyba poradzę sobie z zakupem. Poleciliście dobre oferty. Pytałem, jest okej. Najbardziej odpowiada mi cena siatki zabezpieczającej. Z jakością się okaże, jak będzie ;)

DevilScream

Posty: 13

 
Zobaczymy, jak będzie u mnie. Też muszę coś takiego wykonać, albowiem ptaszyska wstrętne każdego sezonu wyżerają owoce :D Ciekaw jestem czy takie siatki zabezpieczające nadawać się będą na kolejny sezon. Z tego co czytałem podobno tak :)

PaweL

Posty: 17

 
Przyznam szczerze, że dopiero niedawno zdobyłem się na takie profesjonalne zabezpieczenie na rusztowaniach. Wcześniej miałem stare siatki zabezpieczające, jakoś to było. Teraz widzę, że to niebo a ziemia odnośnie jakości. Mają też bardzo przyzwoity wygląd. Z daleka się odznaczają. No i pracownicy zadowoleni z nowej inwestycji.

joziq34

Posty: 14

 
Dobra jakość jest tutaj https://fulo.pl/12-siatki-do-zabezpieczenia. Sklep rzetelnego i profesjonalnego producenta. Mają tanie siatki zabezpieczające i ogólnie niezmiernie znaczny wybór. Można zapytać o wszystko, jak się nie wie. Faktycznie polecam, albowiem sam sprawdziłem.

francuzz

Posty: 9

 
Nie miałem pojęcia, że siatki ochronne mają tak dużo możliwości zastosowania. No i nie miałem pojęcia, że tak dobrze wyglądają. Chyba zdecyduję się na taką przy schodach. Jak wnuczki przyjeżdżają zawsze mam serce w gardle. Do tragedii dużo nie trzeba, jak to się mówi. Oglądałem na zdjęciach, całkiem dekoracyjnie wyglądają :)

wisła1905

Posty: 10

 
Popieram i też uważam, iż się opłaca. Nie do pomyślenia jest to, iż na osiedlowych boiskach wiszą jeszcze takie porozrywane siatki na piłkochwyty. Po pierwsze szpeci to, po drugie zero praktyczności i bezpieczeństwa. A właśnie tutaj dla przechodniów to by się ono przydało. Oberwać piłką nie sztuka. Jak się coś stanie, to nie ma się do kogo zwrócić :(

Antekkk

Posty: 27

 
Osobiście też poradziłem sobie z ptakami na działce właśnie dzięki siatce zabezpieczającej. Lecz nie zamawiałem montażu, tylko zestaw montażowy. W moim przypadku sklecenie takiego zabezpieczenia dla dwóch drzew nie było problemem. Siatka rzeczywiście się sprawdza.

DiD3K

Posty: 12