garnki Silesia, jaki sklep ?

garnki Silesia, jaki sklep ?

Witam. Potrzebuję dokompletować kolekcję Lubiana Opera. Przy przeprowadzce na nieszczęście poniektóre z naczyń wyszczerbiły się, albowiem nie były odpowiednio zabezpieczone :( gdzie nabędę te naczynia na sztuki?

Mamuśka

Posty: 2

 
Kupiłam serwis Chodzież Iwona ze złotą linią. Wreszcie mam powody, żeby robić przyjęcia :) A tak na poważnie, to faktycznie bardzo stylowy i elegancki serwis, który zawsze się sprawdzi bez różnicy na okazję. Kawa w takiej filiżance naprawdę smakuje zdecydowanie lepiej :D

FOTO-PHOTO

Posty: 2

 
A co sądzicie o serwisie Lubiana Celebration? Mnie się podoba, bo jest nowoczesny ze względu na kształt, niemniej jednak też taki delikatny, no i nieskazitelnie biały, więc znakomity na rocznicę wesela :)

Yuri20

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o sklepy z ofertą porcelany Lubiana Classic, zaufałam tej hurtowni https://hurtowniaporcelany.pl/165-lubiana-classic. Miła obsługa i nawet bardzo odpowiednie ceny.

yarofe

Posty: 4

 
Najtańsze garnki Silesia są białe i ze zwykłą pokrywką. Za resztę trzeba zapłacić więcej. Najdrożej kosztują garnki w kolorze. Można szukać ofert w hurtowniach. Tam jest na pewno taniej.

MisiekKce

Posty: 2

 
A jak ktoś lubi całkiem białą porcelanę, to Chodzież Kamelia, czyli dokładnie niesłychanie subtelne naczynia na stół świąteczny oraz na co dzień. To porcelana trwała i wygodna w użytkowaniu. Można ją myć w zmywarkach.

Cybooor

Posty: 24

 
Polecam zastawę Lubiana Victoria. Jest piękna, nowoczesna, ale też trwała. W końcu to najlepsza marka polskiej porcelany. Bez wątpienia polecane są też różne fabryki, ale ja mam jakoś sentyment do Lubiana. Taki serwis ma moja mama, więc może na swoim też zdecydowałam się na takie naczynia. Generalnie to sprawdzona fabryka.

Babeczka

Posty: 6

 
No właśnie :) Ale jak już kupisz taką zastawę, to masz pewność, że będziesz ją użytkować przez lata. Polska porcelana naszych znanych i cenionych fabryk jest odporna na stłuczenia. Z własnego doświadczenia polecam Lubiana Celebration. Niesamowita porcelana, piękna i nowoczesna.

druhnnna

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o sklep z porcelaną, to proponowałabym hurtownie. Na pewno te, jakie już działają na rynku od lat. Też będę musiała w przyszłym roku nabyć zastawę na prezent dla młodych :) Na bank będę szukała w fachowych hurtowniach. Znajoma mówiła mi, iż tak jest taniej.

AlU

Posty: 13

 
A jak ktoś lubi całkiem białą porcelanę, to Chodzież Kamelia, czyli dokładnie bardzo subtelne naczynia na stół świąteczny oraz na co dzień. To porcelana trwała i wygodna w użytkowaniu. Można ją myć w zmywarkach.

Torbunie24

Posty: 18