Czy online dostanę wkładki ortopedyczne dla dzieci ?

Czy online dostanę wkładki ortopedyczne dla dzieci ?

Mam prośbę o pomoc w sprawie wkładek na pęcherze pomiędzy palcami. Czy ktoś z was używał i może je polecić? Jeżeli tak, to z której firmy? Słyszała,iż są pomocne, ale chciałabym dowiedzieć się coś więcej.

Ananasek4

Posty: 4

 
Generalnie wkładki ortopedyczne są świetną pomocą dla dużo schorzeń. Natomiast to prawda, iż im uprzednio zacznie się je stosować, tym wyniki są nie ulega wątpliwości wyższe. Po prostu nie ma to jak od razu udać się do lekarza :)

Knopek

Posty: 34

 
Jeżeli chodzi o pęcherze między palcami to raczej nie wkładki, a jakiś klin jest potrzebny i stosowne szerokie obuwie, żeby nie ściskać stopy. Oczywiście nie wykluczam wizyty lekarskiej :)

słodkaM

Posty: 10

 
Bowiem wkładki ortopedyczne są rzeczywiście bardzo pomocne. Poszukujemy ulgi różnorakimi lekami itp. a wkładki do obuwia to podstawa, od której trzeba zacząć leczenie.

jajcarek

Posty: 10

 
Przede wszystkim trzeba skonsultować się z lekarzem. Trudno wybierać wkładki ortopedyczne według własnych kryteriów. Poza tym to faktycznie niebezpieczny wybór. Miałam problemy z halluksami, a okazało się też, iż są powodem płaskostopia, więc wkładki były potrzebne całkiem inne. Zatem najważniejsza jest właściwa diagnoza lekarska.

Mariusz

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o wkładke ochronną na palce młotkowate to naprawdę są skuteczne. Głównie w początkowej fazie. Ja kupowałam tutaj i jestem zadowolona http://www.vaya.com.pl/sklep/produkt/zobacz/255,wkladka-ochronna-na-palce-mlotkowate-vaya

TomekK

Posty: 4

 
Na zachodzące palce wkładki działają rewelacyjnie. Zaczęłam stosować jak tylko pojawił się pierwszy ból. Wiem, że to choroba zwyrodnieniowa, ale lekarz powiedział, że taka profilaktyka od pierwszych symptomów daje naprawdę dobre rezultaty.

firunter

Posty: 6

 
Dla mnie najważniejsze była kwestia wygody w bucie. Oczywiście z nią wiąże się w przypadku mojej choroby jeszcze wiele innych zalet. Przede wszystkim dbam o prawidłowe krążenie, dzięki czemu czuję się bezpiecznie. Polecam wkładki dla diabetyków, bo są naprawdę skuteczne, ale nie polecam zakupu byle gdzie.

propek1

Posty: 4

 
A może ktoś może podzielić się doświadczeniem w stosowaniu wkładek w przypadku zrogowaceń na podeszwach stóp? Szczerze, ma już dość innowacyjnych rozwiązań. I nie trafiają do mnie żadne reklamy. Potrzebuję wiedzieć, co naprawdę działa i można zastosować w przypadku już raczej zaawansowanej choroby.

dziubbek56

Posty: 9