Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Cześć. Coś używacie w ramach wspomagania przed seksem? Może są jakieś dobre owoce czy warzywa które warto zjeść, jakieś zioła sobie zaparzyć, albo suplementy, żeby potem już w łóżku wszystko funkcjonowało na dobrym poziomie?

namok

Posty: 6

 
Ja to jestem zdania że liczy się zawsze przede wszystkim technika i atmosfera a dopiero w dalszej kolejności rozmiar :] ale wiadomo, że jednak te cm się przydają i nie ma co mówić że nie mają w ogóle znaczenia.

andrew66

Posty: 7

 
To jest w ogóle ciekawa dyskusja, czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma. Bo ja już słyszałem każdą opcję, argumenty jednej strony sporu i drugiej...i sam już nie wiem kto tutaj mówi prawdę.

edmundzio

Posty: 10

 
Jednego jestem pewny – nawet jakby mi dopłacono to nigdy się nie zdecyduję na zabieg chirurgiczny żeby sobie powiększyć instrument. O dziękuję, to ja już wolę mieć średnią europejską :P

Gosienka54

Posty: 13

 
Dużo zależy od stanu zdrowia układu krażenia jakby na to nie patrzeć. Zdrowe serducho podczas seksu przydaje się wyjątkowo mocno. Także te wszystkie środki na potencję to też w dużej mierze stymulują właśnie naczynia krwionośne do lepszej pracy z tego co wiem.

namok

Posty: 14

 
Jest nadzieja że skoro tak dużo suplementów poprawiających libido istnieje to choć część z nich rzeczywiście działa i pomaga. Ale sam to nie wiem co wybrać, jeśli ktoś ma coś sprawdzonego to ja też chętnie bym skorzystał

Jacuś

Posty: 5

 
Od seksu dużo zależy jeśli chodzi o życie w związku. To właśnie przez to że seks jest nieudany to się małżeństwa zazwyczaj rozpadają więc warto o tę strefę dbać.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Na mnie działa suplement dr Penigreat. Jedna tabletka na dzień wystarcza, żeby faktycznie te parametry się zaczęły poprawiać. Nie jest to jakiś skokowy wzrost, ale raczej regularny, powolny. Warto według mnie, bo dla kobiety rozmiar ma znaczenie i nie ma co się łudzić, że jest odwrotnie :P

bruklin187

Posty: 6

 
U nas to różnie bywa z tym seksem. Raz jest fajniej dłużej a raz tak szybko, że masakra. Mi to krótki czas trwania nawet tak nie przeszkadza, ale mojej żonie to już bardziej, ona woli dłuższy seks.

Waskijestem

Posty: 8