Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Hej. Mam pytanie trochę w imieniu mojego męża. Co polecacie na problemy seksualne? Chodzi mi zwłaszcza o problemy z erekcją? Można to jakoś naturalnie leczyć, są jakieś preparaty bardziej naturalne, które mogłyby coś pomóc? On do lekarza nie chce pójść i nie potrafię go namówić.

Yuri20

Posty: 3

 
Każdy przypadek jest indywidualny jednak, różne podłoże mają problemy z seksem. Czasami przyczyna jest czysto fizyczna a czasami jednak dużą blokadą jest głowa – fizycznie jest wszystko okej, ale głowa hamuje.

Gurugum

Posty: 17

 
Jakoś obeznany w tych nowoczesnych preparatach na potencję to nie jestem ale wiem że takie rzeczy istnieją. W sex shopach też sprzedają różne afrodyzjaki, feromony i inne wspomagacze i to mnie w sumie bardziej interesuje, pewnie coś sobie kupię za jakiś czas.

Misio

Posty: 14

 
Żelowy preparat kupowałem ostatnio, to jest Dr penigreat. Pierwsze wrażenia są korzystne jest poprawa jeśli chodzi o samą jakość erekcji i też czas trwania. Wydłużyło się;) Dla mnie to było naprawdę momentami mocno wkurzające że mi kobieta dopiero zaczyna wchodzić na odpowiednie tony i poziomy przyjemności a ja już muszę kończyć

Klarka34

Posty: 5

 
Mam swoje problemy ale nie aż takie żeby jakieś leki kupować czy inne środki. Póki co staram sobie radzić w ten sposób, że proszę żonę o masaż, biorę relaksującą kąpiel przed, słucham muzyski i to mnie nastraja dobrze do seksu.

Jacek1812

Posty: 2

 
Cześć, znawcą od preparatów na męskość to nie jestem, ale widzę co się dzieje i żę jest ich coraz więcej. Zwłaszcza w mediach się jakaś ofensywa reklamowa zrobiła i jestem ciekaw ile muszą takie tabletki kosztować skoro producentów stać na tyle czasu antenowego w tv..

pawel253

Posty: 5

 
Jakoś się nigdy jeszcze na jakieś suplementy czy preparaty nie zdecydowałem .ale nie mówię nie takim wynalazkom. Wszystko jest dla ludzi i jeśli coś faktycznie ma pomóc, to czemu nie skorzystać?

beata77

Posty: 3