Wizualizacje budynków, kogo polecicie ?

Wizualizacje budynków, kogo polecicie ?

Cześć wszystkim. Jaki budżet powinienem przygotować, gdy chcę zlecić wykonanie pięciu wizualizacji architektonicznych? Podajcie choćby orientacyjny koszt.

Jacuś

Posty: 2

 
Dłuższy czas temu natknąłem się na portfolio wizualizacji architektonicznych, które stworzyła ta firma: http://building-visualization.com. Przypadły mi do gustu i podjąłem z nią współpracę. Jestem w stanie ją zarekomendować absolutnie każdemu.

egan176

Posty: 16

 
Nie oszczędzałem, gdy musiałem zlecić wykonanie wizualizacji architektonicznej i absolutnie nie żałuję. Otrzymałem naprawdę wysokiej jakości wizualizację, która spodobała się zarówno mi, jak i moim najbliższym, z którymi wspólnie realizowaliśmy pewną inwestycję budowlaną.

Adi666

Posty: 5

 
Wybrałem wizualizacje architektoniczne, jakie wykonuje w moim mieście sprawdzony architekt. Należy zwrócić spostrzeżenie, że zapłaciłem zaledwie 400 złotych, dzięki czemu pozyskałem rzeczywiście porządną wizualizację wnętrza. Jestem niezmiernie zaspokojony z efektów współpracy.

ui5609

Posty: 7

 
Polecam wybrać kogoś, kto może pochwalić się wieloma rekomendacjami, jeśli chodzi o wizualizacje architektoniczne. W przeciwnym przypadku możecie się rozczarować.

inhuman

Posty: 8

 
Nigdy nie płaciłem przesadnie wiele za wizualizacje budynków, a wszystko dzięki temu, że miałem okazję współpracować z kimś sprawdzonym, kogo propozycja cenowa była rozsądna.

krysian6

Posty: 12

 
Zawsze ciekawiło mnie, jak wygląda proces tworzenia wizualizacji architektonicznych. Ostatnio miałem okazję zamówić taką wizualizację i byłem w stu procentach usatysfakcjonowany współpracą podjętą z profesjonalnym projektantem.

propek1

Posty: 2

 
Warto zaznaczyć, iż na ostateczny wygląd wizualizacji architektonicznej wpływ mają klienci, którzy powinni podać możliwie najwięcej danych. Chodzi między innymi o rzuty elewacji, parteru i piętra, określenie koloru elewacji, a także zastosowanych materiałów.

Black_Riot

Posty: 8

 
Jestem przekonany, że nie należy oszczędzać, gdy zamierzacie zlecić komuś wykonanie wizualizacji architektonicznej. W przeciwnym przypadku może okazać się, że jakość zrealizowanej wizualizacji nie będzie w stanie sprostać Waszym wysokim wymaganiom :)

Anno Domini

Posty: 5