domy drewniane projekty, znacie ?

domy drewniane projekty, znacie ?

Interesuje się domami całorocznymi z bali i zastanawiam się ile może kosztować taki nie za znaczny dom? Jest jakiś kalkulator gdzie, któremu można będzie sobie to wszystko wyliczyć? Dajcie znać gdzie mogę to znaleźć. Sprawa jest pilna.

DevilScream

Posty: 1

 
Dla mnie projekty domów z bali wykonywała firma https://wondorf.net/pl/projects i jestem niezmiernie, natomiast to niezmiernie zaspokojony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Grażyna12

Posty: 6

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

Yuri20

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wtedy prościej będzie coś pod własne żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Lupusx

Posty: 10

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, jaka jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Ticket2Hell

Posty: 4

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

quios

Posty: 7

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Acclaim

Posty: 18