siatki zabezpieczające elewację, kogo znacie ?

siatki zabezpieczające elewację, kogo znacie ?

Jakie siatki ochronne na budynki polecacie? Może macie sprawdzony sklep czy producenta? Jesteśmy nową firmą, jaka potrzebuje sprawdzonych poleceń. Jak coś to czekamy i bez wątpienia liczymy na waszą pomoc.

michaś34

Posty: 1

 
Możecie zdecydować się na polipropylen lub polietylen, ponieważ oba te materiały są bardzo w porządku pod kątem użytkowania i skuteczności. Takie są najlepsze siatki na rusztowania, innych nie polecamy, bo sami tylko takie stosujemy i wiemy, co dobre :-)

labuh

Posty: 9

 
Jaki rozmiar oczek wybrać i jaką grubość sznurka? Nie miałem nigdy styczności z tego typu siatkami zabezpieczającymi elewację, więc nie bardzo orientuję się w tych parametrach. Może rzeczywiście dopytać w sklepie, chyba, że wy mi tutaj podpowiecie. Z góry dziękuję.

serwus

Posty: 7

 
Nie ma to jak skorzystać z oferty wiodącego producenta. Z własnego doświadczenia poleca te siatki na rusztowania https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkinarusztowania. Mogę powiedzieć, że świetne ceny, doskonała jakość materiału, ale też profesjonalna produkcja.

gabryś99

Posty: 8

 
Generalnie siatki zabezpieczające budowę produkowane są PP lub PE. Mnie się wydaje, iż jakichś istotnych różnic to chyba nie ma. Wiem, iż polipropylen jest odporny na substancje chemiczne. Chyba najlepiej dopytać sprzedawcę, bowiem cenowo podobnie to wygląda.

Damiano

Posty: 3

 
Z montażem siatek budowlanych nie ma żadnych problemów. Są naprawdę jakościowe i w zasadzie nie ma lepszego rozwiązania, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na terenie budowy. Można zakupić je na wymiar, wraz z gotowymi elementami montażowymi, ale najważniejsze, iż nie są kosztowne.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Jak coś, to może podsuniecie więcej tych ofert. Widziałem, że można kupić te siatki na rusztowania w naprawdę dobrej cenie, ale waham się, czy wtedy jest to jakaś naprawdę dobra jakość. Zależy mi na zakupie takich zabezpieczeń zdecydowanie na lata, więc koniecznie dajcie znać, gdzie najlepiej je kupić.

TomekK

Posty: 2