sufity napinane warszawa ??

sufity napinane warszawa ??

Na prędko konieczny ktoś od sufitów napinanych w Warszawie. Jeżeli znacie i polecacie, dajcie znać. Zależy mi na fachowcach z prawdziwego zdarzenia. Nie chcę pseudo specjalistów itp. Czekam i z góry dziękuję.

Andziaaan

Posty: 1

 
Korzystałem z tych usług remontowych http://napinane-warszawa.pl/sufity-napinane/opis. Mają świetne pomysły, jeśli chodzi o sufity napinane. Bardzo dobrzy fachowcy z Warszawy. Polecam.

Nikolee3

Posty: 16

 
Nie korzystałem nigdy z usług remontowych. Zawsze sam działałem, natomiast z sufitami napinanymi raczej nie pójdzie prosto samemu :) Mnie też przydałby się ktoś z Warszawy, jakiś fachowiec.

olgierd33

Posty: 7

 
Też czekam na propozycje :) Zależny jestem od wykończenia wnętrz, bo na obecną chwilę nie mam czasu na samodzielne remonty. Jak polecacie kogoś z Warszawy, to też byłbym chętny. Mam dom wyremontowania całe piętro dom. Ściany do wyburzenia, przebudowa, tynki, sufity, malowanie. Słowem od podstaw :D

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi i takie nowatorskie remonty, to na bank nie będzie tanio. Musiałbym poszperać długo, poszukać jakiegoś usługodawcę, który nie pozwoliłby mi zbankrutować :D U mnie metraż jest niezmiernie duży, więc pewnie w Warszawie za taki sufit troszkę by mnie wyniosło.

marcinmg

Posty: 21

 
Jak coś, to ja też skorzystam :) Szukam kogoś od remontów w Warszawie. Mam do wyremontowania dom po babci. Bardzo dużo pracy. Z wieloma rzeczami nie dam sobie rady sam.

Czasowy

Posty: 4

 
Tak na pewno bym nie chciał. W sumie jak już zdecydować się na coś takiego, to na lata. Oglądałem wiele ofert sufitów napinanych w Warszawie i niektóre z nich naprawdę wywarły na mnie ogromne wrażenie. Najbardziej podobają mi się sufity lustrzane. Te mają wyjątkowy efekt. Może podeślecie jakieś zdjęcia?

Zbyszek

Posty: 5

 
Też chcielibyśmy coś takiego zamontować w domu. Ciekaw jestem, jaki byłby to koszt takiego najprostszego sufitu Barrisol. Może są w Warszawie firmy, które nie biorą za projekty dużo. Jak się orientujecie, dajcie znać.

23-Obert

Posty: 6

 
Co do negocjacji to nie byłbym taki pewien. W sumie nigdy nie udało mi się coś takiego ;) Groszowe sprawy opuszczali. Może nie mam do tej kwestii daru :D A tak na poważnie, to będzie mi jeszcze potrzebna ekipa montażowa znająca się na sufitach napinanych. Koniecznie ktoś z Warszawy.

Annaaa12

Posty: 3

 
Jak znacie dobre firmy usługowe od remontów w Warszawie, dajcie znać. Na prędko muszę znaleźć kogoś od wylewek i parkietów. Później będzie mi też potrzebny ktoś od kompleksowego wykończenia wnętrz. Musze mieć pewność, że to fachowcy, których można na kilka miesięcy zostawić samemu.

eGoogle

Posty: 14