Szamba betonowe Mońki

Szamba betonowe Mońki

Niedawno wprowadziłem się do nowego domu jednorodzinnego i miałem kłopoty z dotychczasowym szambem. Nie będę wchodził w szczegóły. Potrzebuję już nowego zbiornika, ale jestem kompletnie zielony w tych sprawach oraz wolałbym zlecić robotę firmie z dobrymi referencjami.

Proszę o kontakt w tej sprawie.

Zydek

Posty: 19

 
Jak chcesz poza szambem mieć szybko pokrywę, rurę ssącą lub właz to jedynie kontakt z szambabetonowe.pl. Znam faceta, który tam pracuje i praktycznie w domu go nie ma. Non stop mają jakieś zlecenia. Nie wiem, jak z jakością w dłuższym terminie, bo głupio pytać, lecz skoro tak pracują to muszą być nieźli.

mobista

Posty: 13

 
Chcesz| niską cenę?

To tylko szambo betonowe. Tworzywa sztuczne nie dość, że droższe to i przecieki śmierdzące mają. Dopasuj wymiary, bo wtedy też oszczędzisz na eksploatacji. Polecam ogólnie firmy zajmujące się instalacją w twoich okolicach.

Mniej zapłacisz za transport.

Domeczek2

Posty: 19

 
Inwestuj tylko w szczelne szamba betonowe.

Mam sąsiada, co sam zrobił „inwestycję”. Takiego smrodu to dawno nie czułem. Ludzie ogarnijcie ten temat poważnie, bowiem naprawdę czasem mam wrażenie, ze poszukiwanie oszczędności nie tam gdzie trzeba.

Jasia12

Posty: 20

 
Zamiast szamba postaw lepiej na konkretną przydomową oczyszczalnię ścieków. Unia i porządny bank dofinansują. Państwo podobno też dorzuca jakiś grosz. Wyjdzie dużo taniej.

m4ddog

Posty: 25

 
Zależy czego potrzebujesz.

Jak full opcji z wyborem szamba, dowozem jak również instalacją to polecam http://szamba-betonowe.co. Samodzielnego montażu nie radzę, bo potem nie naprawisz, jak się struktura szamba rozwali.

Ptaszek

Posty: 16