Fotele Nowy Styl

Fotele Nowy Styl

Dzień dobry. Ma ktoś kontakt na dobry sklep z krzesłami? Krótko opiszę o co mi chodzi. Potrzebuję krzeseł, albo ławek do poczekalni przy moim gabinecie stomatologicznym. Gdzie takie meble w dobrym standardzie i jakiejś ciekawej estetyce sprzedają?

mew soncz7777

Posty: 2

 
Ja to dawno żadnych nowych mebli nie kupowałam. Ale na pewno taki lepszej klasy fotel do biurka to by mi się przydał. Jak wracam do domu z pracy to czasami te kilka godzin przed komputerem jeszcze posiedzę, a w zwykłym fotelu to mocno czuć potem w plecach.

ChosenOne

Posty: 26

 
Nam się szykuje w biurze inwestycja w nowe fotele i krzesła, ale to raczej plany na przyszły rok. Teraz już mamy budżet dopięty na inne wydatki. Dużo pójdzie na pewno na szkolenia i remont jednej części z archiwami.

Gruby_56

Posty: 7

 
Bardzo wszechstronną ofertę ma sklep Ergoexpert, można tutaj każdy typ krzesła czy fotelu dobrać. Ja u nich robiłem zakupy do swojej restauracji niedawno i też do mieszkania sobie zamawiałem wygodny fotel gamingowy. Różnica jest niesamowita, mogę siedzieć przed pecetem godzinami i nie czuję totalnie nic w plecach, pełen komfort. Moim zdaniem opłaca się w taki lepszej jakości zainwestować, kręgosłup za to podziękuje.

Zbyszek

Posty: 4

 
Takie fotele i krzesła dedykowane do miejsc pracy i w ogóle lokali użyteczności publicznej to sprzedaje Ergoexpert na swojej stronie www.ergoexpert.pl. Sam w tamtym miesiącu brałem u nich parę ławek do poczekalni do siebie do ośrodka. Szybka realizacja, meble dotarły dokładnie takie jak stronie sklepu. Robią dobre zdjęcia do prezentacji towaru online, także wiadomo jakiego typu mebla się spodziewać.

namok

Posty: 5

 
Trochę brakuje moim zdaniem lepszych sklepów z lepszej klasy fotelami do biura. Jak szukaliśmy niedawno foteli dla ludzi z zarządu to powiem szczerze, że wybór był mocno okrojony.

Anno Domini

Posty: 5

 
Nie kojarzę za bardzo sklepów meblowych w internecie. Jak już potrzebuję coś kupić to jadę do centrum handlowego u siebie w mieście i raczej stacjonarnie staram się kupować.

jkiolek56

Posty: 8

 
Jak się ma pieniądze to można się meblami pobawić i trochę sobie pokombinować z aranżacją. A jak środki są ograniczone to też trzeba kombinować ale w inny sposób. Czasami na jakiś giełdach można tanio znaleźć prawdziwe klasyki choćby.

MShR

Posty: 19