Meble indyjskie, polecicie jakiś sklep ?

Meble indyjskie, polecicie jakiś sklep ?

Urzekły mnie meble indyjskie. Taki styl idealnie pasowałby mi do sypialni. Jeśli znacie jakieś sklepy, w jakich ceny nie szokują, podzielcie się :) Niezmiernie dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

FFelxus

Posty: 4

 
Długo szukałam dobrej oferty mebli designerskich. W Krakowie może jest sporo takich sklepów, ale nie ma dużego wyboru. Ucieszyłam się z tego sklepu internetowego :) Dobre zdjęcia, oddają rzeczywisty wygląd mebli. Takie są w realu. Zamówienie szybko zrealizowane i w końcu mam salon, jaki chciałam.

Misio

Posty: 19

 
Super sklep internetowy z meblami indyjskimi z Poznania http://www.decorindia.pl. Oferta godna polecenia, wysoka jakość wykonania mebli i oczywiście tropikalnego drewna. Polecam.

Kitas

Posty: 16

 
Jeśli nie możecie się zdecydować, powiem wam tak. Jeśli zdecydujecie się na meble designerskie z całą pewnością nie będziecie żałować :) Atmosfera we wnętrzu z takimi mebelkami jest niesamowita. Warto sobie na nie pozwolić. Długo zastanawiałam się i muszę powiedzieć, że oszczędzałam. Teraz jestem szczęśliwa z decyzji. Sklep oczywiście polecam.

malyswiat

Posty: 16

 
Dla mnie nowością są meble z drewna mango. Mam już konkretnie upatrzoną kolekcję. Dobrze, że w tym sklepie jest tak dużo rabatów, to nie wyjdzie drogo. W końcu poczuję się miło w swoim salonie :)

Koperek89

Posty: 21

 
Styl skandynawski jest całkiem okej. Też myślałam o takich meblach, lecz w końcu zdecydowaliśmy się na meble orientalne z drewna mango. Z tego co się dowiadywałam to niezmiernie trwałe drewno, więc kupowanie będzie na lata. Taką mam nadzieję i też jestem zadowolona z cen w tym sklepie. Nabycie faktycznie się opłaca.

Pamooko

Posty: 12

 
Nie słyszałem o meblach akacjowych :) Teraz dopiero o nich doczytałem. Sporo dobrego piszą. Jeśli będę szykował zmiany, to na pewno wybór padnie na takie właśnie meble. Zwłaszcza, że są bardzo trwałe.

Wariat

Posty: 9