Sklep meblowy

Sklep meblowy

Jakie miałyście pomysły na zagospodarowanie własnego salonu? Chodzi mi przede wszystkim o meble, czy na jakieś fajne okazje polowałyście i jak to wyszło?

tubbytimmy1

Posty: 1

 
Grunt, żebyś przy zamówieniu mógł sobie wszystkie elementy mebla wybrać pod aranżację. Przeglądaj katalogi dekoratorów wnętrz, ewentualnie poproś o wizualizację gdzieś w salonie, bo fajnie pomaga podjąć ostateczną decyzję.

mirekp2005

Posty: 3

 
Sofy z regulowanym nachyleniem masz na vero.pl i uważam, że producent ogarnia temat mebli, jak mało kto w tym kraju. Co ciekawe można sobie praktycznie dowolnie konfigurować narożnik pod potrzeby aranżacyjne. Dwa szybko robią, bo zaledwie w pięć tygodni luksusowa sofa. Na raty nie brałem, ale mało brakowało, bo dawali solidne warunki i człowiek nie przepłaca za bzdury.

MaszPlus34

Posty: 11

 
Jak bierzesz już regulowane meble to raczej postaw na systemy manualne, a nie elektryczne, bo te jednak po latach mają tendencję do zawodzenia.

Fanatyk

Posty: 5

 
Jak wiele mebli zamawiasz jednocześnie to pytaj o warunki promocyjne, rabaty. Na pewno ci coś przydzielą dodatkowo, chociażby poduszki dekoracyjne, coś w tym stylu.

Klarka34

Posty: 6

 
Według mnie powinieneś sprawdzić, jak ci się faktycznie siedzi na sofie, narożniku, bo bez tego będziesz miał wątpliwości, aż do zakupu, a wiadomo, że meble ze względu na ciężar strasznie ciężki zwrócić.

Grochu

Posty: 19

 
Sugeruję włoskie materiały przy wyborze mebli. Bardzo miłe w dotyku. Z Włoch masz sprawdzone marki tkanin i faktycznie jest duży relaks i zero problemów pielęgnacyjnych.

Klaudi

Posty: 17

 
Zalecam szukać promocji, bo do narożników można wyrwać poduszki dekoracyjne i inne ciekawe elementy. Akurat zbliża się sezon wyprzedaży niedługo. Przed świętami jest moda na zakup mebli.

namok 

Posty: 6