Borówka amerykańska wysoka

Borówka amerykańska wysoka

Znacie idealne oferty odnośnie borówki amerykańskiej wysokiej? Poszukuję zdrowych sadzonek, producenta u którego można też liczyć na skup owoców i pomoc przy plantacji. Z góry niezmiernie dziękuję za pomoc.

Złoty

Posty: 4

 
Odnośnie cen sadzonek krzewów ozdobnych to są inne i wcale nie do końca w marketach najniższe. Ja nie korzystam z marketowych propozycji, wolę sadzonki od producentów.

Klakier

Posty: 12

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

shelby

Posty: 18

 
Po żywą choinkę na święta widać, że najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, ale chyba drogie jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

Marko

Posty: 10

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

Fanatyk

Posty: 10

 
Tutaj mają faktycznie dobre sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, lecz w ogóle ogólnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

Klarka

Posty: 5

 
Boję się, że mogą się nie przyjąć. U mnie w ogrodzie nie jest akurat tak słonecznie, a orientowałam się, że sadzonki borówki amerykańskiej lubią słońce. Może spróbuję, ale nie chciałabym się zawieść :) Już raz popełniłam błąd i bardzo żałowałam decyzji.

codePerformance

Posty: 10

 
W tamtym roku w końcu zdecydowaliśmy się na sadzonki krzewów ozdobnych. I faktycznie polecam głównie ofertę tych oryginalnych, które sprowadzane są do naszego kraju z innych europejskich państw i dobrze się u nas przyjmują. Poniektóre kwitną tego samego sezonu :)

deruner56

Posty: 5