borówka amerykańska hurtownia, poleci ktoś ?

borówka amerykańska hurtownia, poleci ktoś ?

Witam serdecznie. Muszę spytać doświadczonych :) Chodzi mi o borówkę amerykańską wysoką. Jaka jest w uprawie? Czy polecacie komuś bez doświadczenia? Gdzie zakupić sadzonki, żeby mieć pewność, iż będą zdrowe?

Miki

Posty: 2

 
Jeśli szukasz sadzonek krzewów owocowych, to nie kupuj w marketach. Tam jest niezwykle marna jakość. Nie wiadomo w ogóle, czy ci się przyjmie. Lepiej nie ryzykować. A poza tym, jak wybierzesz u ogrodnika, to możesz się nawet potargować. Najlepiej mieć własne zaufane źródło.

Marko

Posty: 14

 
A co do iglaków, to mnie też przydałaby się jakaś sprawdzona strona z wiadomościami i wiedzą. Muszę zaznaczyć, iż wszędzie piszą to samo i nie odnalazłem jak do tej pory żadnej strony, która zachwyciłaby mnie rzetelnością :( Dokładnie poszukuję informacji o uprawie świerka pospolitego. Jak coś znacie, piszcie.

Worms

Posty: 4

 
Osobiście jestem zadowolona z uprawy jagody kamczackiej, ale uważajcie na sadzonki. Dokładnie na źródło sprzedaży. Polecam znaleźć sobie sprawdzonego producenta sadzonek.

Hostelos3

Posty: 18

 
Tu mają sadzonki drzew, krzewów i wiele ciekawych roślin http://www.zielonykrzaczek.pl. Polecam, bo sama zaopatruję się u nich w sadzonki w hurcie. Jestem zadowolona z jakości i ceny.

Złoty

Posty: 7

 
Zaczęłam poważne plany na ten sezon w ogrodzie. Bankowo muszę mieć borówkę amerykańską. Może znacie jakąś hurtownię z sadzonkami? Chyba najlepiej kupić je z polecenia, bo inaczej to można trafić na kiepską jakość. Jak uważacie. Dajcie znać. Dziękuję.

wacław34

Posty: 9

 
Jestem tego samego zdania. Mam nadzieję, że masz jakiegoś zaufanego w okolicy. Nie polecam sadzonek krzewów ozdobnych z marketów. To pieniądze wyrzucone w błoto. Naprawdę lepiej nawet online kupić w hurtowni.

ttaxi81

Posty: 20

 
Nie myślałam o plantacji, a raczej i kilku krzaczkach. Czytałam też o jagodzie kamczackiej i nie wiem na co się zdecydować w końcu. Przydałaby się też sprawdzona hurtownia.

Różyczka

Posty: 20

 
Jakość sadzonek jest najważniejsza, dlatego z daleka omijam markety. Szczerze już niejednokrotnie nacięłam się i nie mam zamiaru popełniać kolejny raz błędu. Korzystam z hurtowni sadzonek, bowiem wiem, iż to miejsce sprawdzonego gospodarstwa ogrodniczego. Polecam odszukać sobie jakiegoś ogrodnika z okolicy. Tak jest najpewniej.

Mr Frog

Posty: 4

 
Więcej piszą na temat borówki amerykańskiej wysokiej. Od jakiegoś czasu te sadzonki są u nas bardzo modne i dlatego. Sama mam ochotę na zakup. Nie wiem jednak, czy znalazłabym czas na uprawę.

Damiano

Posty: 7