Spa nad morzem, gdzie pojechać??

Spa nad morzem, gdzie pojechać??

Witam wszystkich słonecznie. Już czas pomyśleć o wakacjach. Szukam sprawdzonego ośrodka nad morzem ze spa. Piszcie jak takie znacie i w nich przebywaliście.

mercedess

Posty: 6

 
Hej, wynajmujcie domki kempingowe we władysławowie. Komfort, wygoda i wszystko jest ok, na ośrodku mają boiska do siatki, koszykówki, piłki nożnej itp. atrakcje. Nie ma to jak wyjazd nad morze.

FAJNE_45

Posty: 14

 
My też planujemy znaleźć jakieś pole namiotowe nad morzem. Na razie nie bardzo orientujemy się co do konkretnych miejsc, ale we Władysławowie jak piszecie jest naprawdę sporo możliwości jeśli chodzi o wyjazd pod namiot. Oczywiście lepiej jest przy ośrodku.

rulsellarly

Posty: 11

 
Myślę, że największą atrakcją dla dzieci będzie stadnina koni we władysławowie. Mieści się na terenie ośrodka, więc nie trzeba nigdzie jeździć. Moje dzieci w tamtym roku były zachwycone przejażdżkami na kucykach. Także polecam wszystkim gorąco.

CoRyn

Posty: 13

 
Pozdrawiam wszystkich, którzy wybrali ośrodek nad morzem ze spa. To bardzo dobry wybór. Zwłaszcza jeśli chodzi o wypoczynek dla kobiet. Moje drogie panie nam też się od życia coś należy. Dbajcie o siebie kobitki.

gruszk56

Posty: 7

 
Jedziemy z dziećmi do Władysławowa. Naszą letnią przygodę zaplanowaliśmy na polu namiotowym nad morzem. Mamy niewątpliwie troszkę obaw, lecz kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzieci nie są maleńkie bo 11 i 12 lat więc same są niezwykle podekscytowane takimi innymi wczasami. Mamy nadzieję, iż wszystko będzie dobrze a wakacje będą udane.

Polaczek90

Posty: 22

 
My zdecydowaliśmy się w tym roku na pole namiotowe we władysławowie. Znajomi niezwykle polecali ośrodek więc jedziemy jakby z polecenia. Zobaczymy co nas będzie tam czekać. Z opowieści jest niezwykle atrakcyjnie.

drillmod

Posty: 24

 
Ja miałam okazję korzystać ze świetnego spa nad morzem. To jest ich strona http://www.domki-kempingowe.com.pl, pożądane byłoby na nią zajrzeć i zamówić sobie pobyt.

Polecam, albowiem naprawdę super atmosfera i wszystko w najlepszym porządku.

showmemore43

Posty: 18

 
Ostatnio zastawiałam się właśnie co wybrać, czy wyjazd w góry czy spa nad morzem. Wygrało jednakże morze, do naszego polskiego morza mam po prostu sentyment.

czesieeek

Posty: 9

 
Nie mogę się doczekać. Zamówiłam sobie pobyt w spa nad morzem. Wreszcie odetchnę od całego roku pracy i obowiązków. Dwa lata do tyłu też tam byłam i polecam taki pobyt wszystkim paniom, jakie szanują siebie, swoją urodę i swoje zdrowie. I najlepiej wyjechać samemu i złapać dystans do otaczających nas ludzi.

wislaczekkk

Posty: 10