Czy istnieje tani hotel?

Czy istnieje tani hotel?

Pilnie poszukuje noclegu na obecnie w Poznaniu, zna ktoś jaki tani i w miarę blisko centrum? Proszę o pomoc bowiem noc się zbliża i nie chce spać w aucie. :P

Hostelos3

Posty: 18

 
Witaj, Poznań to olbrzymie miasto, powiedz mi dokładnie w jakim rejonie szukasz to coś ci polecę. Współpracowałem z wieloma hotelami więc trochę znam się w temacie. Szukasz czegoś niezwyklej luksusowego czy coś tańszego? Czekam na dalsze informacje i porozmawiamy dalej.

Możesz pisać na PW jak masz jakieś pytania.

bodzik155

Posty: 16

 
Na nieszczęście nie jestem w stanie doradzić ci nic konkretnego ale nakieruje cię byś szukał po katalogach firm w Poznaniu, tak na pewno coś znajdziesz jeżeli nikt ci nie podpowie konkretnego miejsca. Spodziewaj się, że na weekend hotele będą pełne.

Kruszyn99

Posty: 16

 
Weekend, o którym już wspominałeś minął to może polecisz nam jakieś miejsce? Gdzie się zatrzymałeś? Tak się składa, że niedługo też mam wyjazd biznesowy i muszę załatwić sobie jakiś nocleg. Liczę na twoją pomoc.

Z góry dziękuję, a może i ktoś inny skorzysta przy okazji z twojej rady. Ciężko samemu znaleźć coś dobrego i to jest w stosunkowo dobrej cenie.

szef82

Posty: 18

 
Witaj, wielokrotnie była w Poznaniu lecz za każdym razem wybierałam inny nocleg. Nie da się wybrać nic dobrego i wiecznie tam wracać, bynajmniej jak tak miałam. Niestety często też porządne hotele są zarezerwowane natomiast ja przypominam sobie za późno o tym. Jakbyś odszukał coś dobrego i wartego polecenia to odśwież ten temat i daj znać, może więcej osób skorzysta z tego.

Ciszewe2

Posty: 17

 
Witaj, niestety nie jestem w stanie polecić Ci nic konkretnego lecz poszukaj po katalogach firm a tam w zakładce noclegi i hotele na pewno coś znajdziesz. W poznaniu jest sporo hoteli także i tych tanich.

Mam nadzieję, iż pomogłem.

Lalka

Posty: 22

 
Musisz mi podać konkretniejsze informacje zanim będę w stanie ci cos doradzić. Podaj chociaż dzielnicę, w której poszukujesz noclegu. Poznań to olbrzymie miasto i chyba nie chcesz dojeżdżać 20 kilometrów w miejsce, które musisz odwiedzić. Na PW wyślę ci listę sprawdzonych noclegów to wybierz sobie z niej coś, może coś ci przypadnie do gustu.

Tadzin

Posty: 20

 
Witaj, wielokrotnie była w Poznaniu ale za każdym razem wybierałam inny nocleg. Nie da się wybrać nic dobrego i stale tam wracać, bynajmniej jak tak miałam. Niestety często też dobre hotele są zarezerwowane a ja przypominam sobie za późno o tym. Jakbyś znalazł coś dobrego i wartego polecenia to odśwież ten temat i daj znać, może więcej osób skorzysta z tego.

Domeczek2

Posty: 19