Hotel blisko toru Poznań

Hotel blisko toru Poznań

Już od tygodnia poszukuję hotelu, o jakim mówiła mi mama i nie mogę odszukać. Jej znajoma polecała hotel gdzie jest wystrój jak w polskich starszych mieszkaniach bogatych osób, że są jakieś zdobione łóżka w starym stylu i takie rzeczy. Napewno to było w poznaniu, kojarzycie?

zakk87

Posty: 21

 
Ja z dzieciakami byłam kiedyś na obrzeżach Poznania i tam było naprawdę fajnie, tylko iż ja nie pamiętam nazwy. To był taki mały hotelik a raczej pensjonat, ten pensjonat miał taki szary dach i można było sobie wziąć pokój na poddaszu. Ja w ogóle lubie takie pokoiki na poddaszu, bo mają swoją duszę i właśnie ten też taki był, niezwykle fajne mebelki w starszym stylu, niemniej jednak takie zadbane i śliczne więc naprawdę polecam. Poszukaj w Google może będą jakieś zdjęcia to odnajdziesz to o czym mówię.

ChosenOne

Posty: 27

 
Na skórzewskiej w Poznaniu masz taki miły pensjonat. Kumpla dziewczyna tam pracowała w barku i mówił, iż tam jest właśnie taki klimat miły i nie ma mnóstwo ludzi, albowiem to niewielki pensjonat. Nie wiem ile tam jest pokojów, natomiast zadzwoń to się wszystko dowiesz. Wpisz w mapie googla to ci znajdzie pensjonat i zobaczysz czy ci się okolica podoba, obecnie w googlach można sobie pooglądać fotografie z okolicy ;-)

abb121s

Posty: 19

 
Jestem niezorientowana w tym temacie więc za niesłychanie nie wiem co ci mogę poradzić, ale ja generalnie zawsze jak poszukuję informacji związanych z tym co gdzie można odnaleźć to wpisuję w googla i coś się prędzej czy potem znajdzie. Napisz może na forum poznania czy coś, może tam ktoś będzie kto kojarzy takie miejsce, jakie chcesz, albo weź książkę telefoniczna i tam podzwoń po hotelach i popytaj czy mają to co cię interesuje.

daron64

Posty: 8

 
Aktualnie to ja nie wiem co się dzieje w Poznaniu, bo troszkę mnie nie było, niemniej jednak i tak wówczas nie nocowałam w hotelu jedynie u babci. Wiem, że centrum jest sporo hoteli i na poboczach miasta też, więc myślę, że coś znajdziesz. Poznań lubi turystów więc powinnaś coś odnaleźć ciekawego nawet za nieznaczne pieniądze tak myślę... jakby co trzymam kciuki i głowa do góry, bo coś z pewnością się znajdzie.

Czesio

Posty: 25

 
Ja w Poznaniu jak nocowałem to w takim małych hoteliku PodBrzozami, fajnie było. Byłem latem i można było sobie wyjść na ganek i wypić zimnego browarka, bylo tam cicho i spokojnie. Nikt nam nad glową nie świerczał, auta nie jeździły jak szalone zaś pokoje były takie wiesz, zdobione łóżka – żonie się niesłychanie podobało. Dzieciaki mogły pobiegać sobie, taki ogródek tam jest z tyłu. Można się było najeść niesłychanie dobrze, wędliny smaczne mieli na śniadanie więc z czystym sumieniem mogę polecić.

Tadzin

Posty: 20

 
Poznań i ogólnie wielkopolskie to piękne okolice i napewno w całym wielkopolskim znajdziesz jakieś przytulne miejsce. W samym Poznnaiu może być drogo, chyba, iż nie szukasz w centru, albowiem na ogól tam ceny są wywindowana. W wawie w centrum są takie ceny, iż jakby tam pomieszkać miesiąc w hotelu to możnaby za to kupić sobie działkę nad jeziorem... szkoda gadać, w Poznnaiu mają wyższe ceny, albowiem dwa razy byłem i nie natrafiłem na wyoskie koszty, choć najlepiej szukać nie w centrum.

sesef

Posty: 15