Zależy mi na wynajęciu taniego noclegu

Zależy mi na wynajęciu taniego noclegu

Poszukuje wolnych domków w Jastarni niezwykle zależy mi na wypoczęciu właśnie w tej miejscowości. Będę wdzięczny za podanie namiarów. Pozdrawiam.

Lalka

Posty: 22

 
Witam serdecznie, mam dwójkę małych dzieci, które są bardzo aktywne, chciałabym z mężem zabrać je nad morze, jednak zależy nam aby miejscowość była spokojna, bez większych straganów i innych rzeczy, chcemy spędzić spokoje i miłe wakacje nad brzegiem morza.

Będę bardzo wdzięczna jeśli polecicie mi takowe miejsce, czekam z niecierpliwością.

Poison76

Posty: 21

 
Witam bardzo polecam wam spędzenie wakacji w Jastarni, jest to piękna miejscowość, można wynająć domek za bardzo słynna cenę i cieszyć się spokojem i ciszą. Będziecie pod wrażeniem tak jak ja i moi znajomi.

Pozdrawiam.

mobista

Posty: 14

 
Cześć, co myślicie o miejscowości Jastarnia? Mam zamiar wynająć tam domek i w nim zamieszkać przez wakacje, chcę wypocząć i się zrelaksować. Zależy mi na waszych wypowiedziach, gdyż nigdy tam nie byłem a nie chcę przesiedzieć wakacji w jakiejś nudnej i brzydkiej miejscowości.

Proszę o wypowiedzi.

Mant56

Posty: 18

 
Cześć, mogę polecić wam na prawdę przepiękne miejsce położone nad Bałtykiem. W Jastarni wypoczniecie i się zrelaksujecie. Mieszkając w którymś z domków http://www.domkijastarnia.pl będziecie czuć się bardzo komfortowo. Od kilkanastu lat spędzam tam wakacje i jestem pod wielkim wrażeniem tego miejsca i jego urokiem.
Niesłychanie gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie.

Alek33

Posty: 13

 
Cześć, wynajmowałam w Jastarni domek w wakacje, cena była niesłychanie atrakcyjna, niesłychanie tanio wyniosły nas wakacje. Posiadacz był niesłychanie sympatyczny. Mam nadzieję, że za rok nic się nie zmieni i znowu będziemy mogli cieszyć się urlopem w tym miejscu.

Jasia12

Posty: 22

 
Macie może namiary do posiadacza domków w Jastarni?

Jeżdżę tam od paru lat lecz akurat zapodział mi się numer telefonu. Będziecie tak mili i mi go podacie? Czekam z niecierpliwością, z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Sis45

Posty: 14