Noclegi, domki nad morzem

Noclegi, domki nad morzem

Witam wszystkich !

Poszukuje wynająć domek nad morzem, czy ktoś poleci kogoś ? Dzięki...

nemiasty

Posty: 13

 
Do wielkich miast nadmorskich nie ma sensu jeździć, bo mają po prostu kosmiczne ceny. Sam się zresztą przekonasz. Polecałbym lokalizację oddaloną trochę od aglomeracji miejskich, przyjemną pod względem organizacji ścieżek rowerowych, itp. Domek obowiązkowo. W

yjdzie taniej, jeżeli pojedziesz z większą ilością osób.

Elek56

Posty: 26

 
Zacznij już teraz myśleć nad dokonaniem rezerwacji. Od kwietnia zaczyna się istne szaleństwo zajmowania domków, szczególnie nad morzem. To umiłowane miejsce Polaków.

Domki w sezonie schodzą najszybciej, głównie te zadbane pod kątem ocieplenia i z dostępem do plaży.

zakk87

Posty: 22

 
Celuj w oferty first minute, głównie na firmowych stronach pensjonatów. Ceny przed Wielkanocą są znacznie niższe. Później zacznie się prawdziwy wyścig o rezerwacje.

k124l

Posty: 25

 
Radziłbym najpierw poznać oferty domków do wynajęcia, a później zobaczyć miejscowości, do których się wybierasz za pośrednictwem map Google. Ja stosuję takie podejście od dawna i jeszcze nigdy nie miałem wpadki jakościowej.

Kazdyy02

Posty: 13

 
Teraz obszary nadmorskie mocno rywalizują o klientów. Ceny domków spadły w tym roku. Mieszkam w jednej z takich miejscowości i trudno mówić o wielkim zainteresowaniu. Z tego właśnie powodu polecam ci przyjazd.

Prognoza pogody w tym roku zapowiada się w regionie znakomicie, a nikt jeszcze cen nie zmienił.

Mr Frog

Posty: 27

 
Skontaktuj się z kwaterami prywatnymi, jeżeli wyjeżdżasz z mniejszą ilością osób lub dziewczyną. Rodzinom polecałbym domki drewniane w ogrodzonych strefach. Zapłacisz trochę więcej, ale będziesz miał pewność, że nikt ci nie będzie przeszkadzać.

jajosz12

Posty: 17

 
Bardzo blisko plaży mają domki na stronie www.morskizakatek.com. Możesz przeprowadzić rezerwację online.

Wegierek8676

Posty: 18

 
Byłem z piątką znajomych w domkach drewnianych wynajętych przez stronę http://www.morskizakatek.com. Do tej pory wspominamy ten wypad najlepiej. Domki ocieplane, blisko plaża, rowery, kuchnia, a nawet taras z leżakami.

Nie da się tam po prostu nudzić. Do tego w okolicy super wędzona rybka. Na pewno dobre miejsce na romantyczny wyjazd lub zabranie całej rodziny na urlop.

Niciuśś98

Posty: 16

 
Zobacz, jak sytuacja przedstawia się na portalach z zakupami grupowymi. Ja niedawno kupiłem kupon i wyjeżdżam na urlop do świetnie wyposażonego domku. Hotele są słabe nad morzem, bo ludzie z całej Polski spędzają w nich czas. Wiesz, jak to jest z osobami, które cały rok pracowały i nagłe zaczynają zabawę.

Trudno o spokój.

Misio

Posty: 19