tanie noclegi Kraków

tanie noclegi Kraków

Witam, znacie jakąś stronkę z noclegami? Szukam fajnego apartamentu z Krakowie na weekend. Pomóżcie.

rohnop37

Posty: 29

 
Jak zależy ci na mieszkaniu wynajmowanym na dobę to wykorzystaj koniecznie portal www.waszenoce.pl. Trafisz tylko na uczciwe oferty, bo wszystko masz ocenione i opiniowane na bieżąco. Mają pokoje w każdym większym mieście w kraju. Na podróż dla dwóch osób, dla biznesmenów idealna sprawa.

labuh

Posty: 29

 
Wynajmuję raz w miesiącu na trzy dni super apartament nad morzem, zapraszam znajomych i relaksujemy się w ulubionych klubach. Szukaj ofert. Są na sto procent.

1Alex149

Posty: 18

 
Byłem raz w Krakowie z serwisem www.waszenoce.pl. Pojechałem na trzy dni pozwiedzać. Dali mi zakwaterowanie w pokoju o bardzo wysokim standardzie. Wszystko załatwiłem online. Możesz sobie ustawić, jakie chcesz kryteria wyszukiwania. Wyjazd, liczbę osób, itp. Żadnych zaliczek!!!

Pelek_23

Posty: 26

 
Rzetelność wynajmującego to podstawa. Nie płać żadnych zaliczek. Wyjeżdżaj zawsze z kimś. Takie procedury mnie zawsze ratowały.

showmemore43

Posty: 18

 
Hej, zwiedziłam już pół kraju na wynajętych, dobowo mieszkaniach. Naprawdę atrakcyjne stawki możesz trafić. Często zostawałam kilkanaście dni, np. w Krakowie. Polecam każdemu, kto chce odświeżyć potrzebę podróżowania :)

BMGMIREK

Posty: 24

 
Fajnie jest czasami, gdzieś wyjechać i pobyć samemu w wielkim mieście, niskim kosztem. Koniecznie we własnym pokoju. Ja we Wrocławiu kiedyś przytuliłem super pokoik za 50 zł doba. Elegancja w pełnym wydaniu.

Waskijestem

Posty: 24

 
A po co masz siedzieć w hotelu i być pod obserwacją? Wynajmij jak człowiek prywatny pokój, ewentualnie całe mieszkanie i baw się dobrze ;)

DevilScream

Posty: 18