Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

Witam serdecznie. Szukam dobrych szkoleń z zakresu szeroko pojętej sprzedaży, głównie zależałoby mi na postawieniu nacisku na obsługę klienta. Do kogo się zgłosić, gdzie mają jasne warunki, skuteczną metodologię? Pozdrawiam.

adam86

Posty: 3

 
Mnie dawno na żadne szkolenie nie wysyłali a był taki czas, że co chwila musiałem brać udział w takich akcjach. Trochę mi brakuje tego typu zajęć, bo jednak zawsze się człowiek czegoś nowego dowiedział.

Ptaszyna

Posty: 8

 
Chętnie bym się trochę podszkolił ale jestem tak zawalony bieżącą robotą, że nawet nie za bardzo wiem skąd miałbym znaleźć na to czas, dlatego bardziej ludzi wysyłam niż sam korzystam.

F-Dertus

Posty: 8

 
Jak dla mnie to szkolenia tylko wtedy mają sens jak podnoszą umiejętności, już na tym etapie to teoria jest potrzebna w minimalnej ilości albo wcale, w szkołach niech uczą teorii i regułek.

Anno Domini

Posty: 3

 
Żadna firma mi do głowy nie przychodzi bo też nie ja u nas organizuję szkolenia, nie za to odpowiadam ale mogę podpytać u kogo głównie coś takiego zamawiamy.

emkaer

Posty: 17

 
Mam dobry kontakt z Delta Training, jakiego bym szkolenia dla ludzi nie potrzebował to są w stanie je przygotować zawsze tak samo rzetelnie, bez fuszerki. Szczególnie duży efekt widzę po szkoleniach dot. pracy zespołowej, czy samej grzej integracyjnej którą zaplanowali na ostatni guzik, grupa jest bardziej zgrana, ludziom się po prostu chce do pracy przychodzić.

jajcarek

Posty: 10

 
Dopóki byłem szeregowym pracownikiem to szkoleń za dużo nie było dla mnie ale jak awansowałem na menadżera to się zaczęła prawdziwa lawina, były takie miesiące że więcej na szkoleniach siedziałem niż w robocie..

hamm45

Posty: 5

 
Mi bardzo odpowiadają wszelkiego rodzaju coachingi, lubię ten sposób pracy, można sporo z każdej godziny tutaj rzeczywiście wycisnąć.

hejhej00

Posty: 10

 
Ja po szkoleniu zawsze oczekuję tego samego – praktycznych umiejętności, które już następnego dnia w pracy będę mógł wykorzystać. Rzadko kiedy to otrzymuję na szkoleniach:/

codePerformance

Posty: 7

 
Przede wszystkim to firma wykonująca szkolenie powinna na starcie cały program przedstawić, jak to będzie krok po kroku wyglądało, w jakich ramach czasowych się zamknie itp. Nie jest to wcale norma...

edyta123

Posty: 4