nauka jazdy w Wieliczce, polecicie kogoś ?

nauka jazdy w Wieliczce, polecicie kogoś ?

Gdzie najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Skawinie? Może jest coś konkretnego w okolicach? Zależy mi, żeby zdać egzamin bez żadnych utrudnień ze strony instruktorów, o jakich tyle się słyszy :(

Boss

Posty: 1

 
A pod kątem nauki jazdy w Skawinie to zauważyłem, że potworzyło się wiele nowych szkół z atrakcyjnym cennikiem. Sam nie wiem, co o tym myśleć. Może jednak wybiorę coś pewniejszego. Może coś jeszcze pomożecie w tej kwestii? :)

Lupusx

Posty: 4

 
Cieszę się, że zdecydowałem się właśnie na ten kurs prawa jazdy w Wieliczce http://wilkar.pl. Zerknijcie sobie na stronę i koniecznie skontaktujcie. Atmosfera bardzo dobra, a teoria i praktyka bezproblemowo przepracowana :)

xtigerx

Posty: 15

 
To jednak mnóstwo za taką ekspresową szkołę prawa jazdy w Wieliczce :) Doliczając do tego trudności w zdaniu egzaminu za pierwszym razem, wyjdzie pokaźna suma. I jeszcze te orzeczenia itd. Jak byłbym pewien, iż zdam egzamin za pierwszym razem, to rzeczywiście mógłbym się skusić.

Gosienka54

Posty: 7

 
Nie wydaje mi się, żebyś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba obecnie najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, ale brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

SZczecinek23

Posty: 6

 
Szczerze powiem, że też myślałem, że wszystko pójdzie szybko, ale niestety. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i rzeczywiście zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba znaleźć czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, ale do niego trzeba przyłożyć się jeszcze bardziej.

gumisiek45

Posty: 9

 
Możesz wziąć jazdy doszkalające w Krakowie, jak wszystko masz już opanowane. Nie byłbym jednak taki pewien z tą teorią, która dzisiaj robi mnóstwo kłopotów kursantom. Konieczny jest naprawdę dobry wykładowca, żeby szybko ją opanować.

iwanme

Posty: 25

 
Rozsądne podejście. Gdy ja wybierałam naukę jazdy w Wieliczce też nie kierowałam się ceną. Kurs kosztuje i trzeba się z tym liczyć. Dla mnie najważniejsze były opinie i negocjacja. Dzięki temu dzisiaj jestem samodzielnym kierowcą.

wiera44

Posty: 6

 
Możesz wziąć jazdy doszkalające w Krakowie, jak wszystko masz już opanowane. Nie byłbym jednak taki pewien z tą teorią, która obecnie robi sporo problemów kursantom. Potrzebny jest naprawdę dobry wykładowca, żeby szybko ją opanować.

Bialy_Wilkos

Posty: 2

 
To jednak dużo za taką ekspresową szkołę prawa jazdy w Wieliczce :) Doliczając do tego trudności w zdaniu egzaminu za pierwszym razem, wyjdzie pokaźna suma. I jeszcze te orzeczenia itd. Jak byłbym pewien, że zdam egzamin za pierwszym razem, to rzeczywiście mógłbym się skusić.

legia55

Posty: 7