Jest jakiś blog poświęcony programowaniu sterowników ?

Jest jakiś blog poświęcony programowaniu sterowników ?

Ile waszym zdaniem należy poświęcić czasu aby nauczyć się programowania sterownika siemens s7 z kursów wideo i czy w ogóle jest to możliwe czy lepiej dać sobie z tym spokój?

CAUCHETWERE

Posty: 3

 
Moim zdaniem darmowe szkolenia siemens są dobre niemniej jednak jedynie na początek albowiem prędzej czy później i tak będziesz potrzebował sięgnąć z rozbudowanego szkolenia płatnego.

Fowl1990

Posty: 10

 
Od siebie jak najbardziej zachęcam Cię do uczestnictwa w szkoleniach siemens ponieważ faktycznie możliwe jest nauczenie się na nich programowania. Znam nawet osoby, które po takich kursach znalazły pracę jako programiści i bardzo dobrze zarabiają a praca nie jest ciężka.

Babeczka

Posty: 12

 
Osobiście sam korzystałem z kursów siemens i moim zdaniem można się z nich naprawdę niesłychanie dużo nauczyć jeśli chodzi o programowanie sterowników tej marki i pracę w branży związanej z tego typu sterownikami.

Fruuu56

Posty: 10

 
Moim zdaniem najniezwyklej interesujący ze wszystkich kursów siemens s7 jest właśnie ten kurs: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc1/. Polecam Ci zapisanie się właśnie na ten kurs bowiem sam brałem w nim udział i mogę potwierdzić, iż przekazywana w nim wiedza jest na naprawdę niesłychanie wysokim poziomie i jest to wiedza praktyczna.

wigry00

Posty: 8

 
W mojej opinii odnalezienie rzeczywiście dobrego kursu programowania sterowników siemens nie jest dzisiaj większym problemem ze względu na prosty dostęp do internetu.

XxxxX

Posty: 16

 
Osobiście nigdy nie byłem na żadnym szkoleniu siemens a uczyłem się jedynie z darmowych źródeł i dzisiaj pracuję w profesjonalnej firmie związanej z programowaniem sterowników siemens i w pełni sobie radzę.

wisła1905

Posty: 10

 
Moim zdaniem jeżeli nie posiadasz pieniędzy a chciałbyś się nauczyć programowania sterowników siemens to darmowe szkolenia są jak najbardziej wskazane i jeżeli odpowiednio przyłożysz się do nauki to również z nich będziesz w stanie wyciągnąć naprawdę bardzo wiele niezwykle interesujących informacji i nauczyć się wielu nowych rzeczy.

Kitas

Posty: 6

 
W nauce programowania moim zdaniem nie tyle chodzi o sam kurs a o Twoją motywację do nauki. Jeżeli Ci jej brakuje to moim zdaniem nawet na najlepszym kursie nie będziesz w stanie nauczyć się programowania i na Twoim miejscu najpierw zadałbym sobie pytanie czy naprawdę chcę to robić i czy naprawdę jestem w stanie poświęcić się dla nauki tego.

Ciszewe2

Posty: 17

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci kurs siemens s7 bowiem jest on doskonały do tego aby dostać najpotrzebniejszą wiedzę z zakresu programowania sterowników marki siemens.

Matusiński

Posty: 15