szkolenia biznesowe

szkolenia biznesowe

Witam wszystkich na forum Dowiedziałem się ostatnio o szkoleniach prince2 i chciałbym się zapytać czy ktoś z Was brał w nich udział. Interesuje mnie zakres takich szkoleń i efekty. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

bunia98

Posty: 6

 
Właśnie chciałem zorganizować szkolenie z zarządzania projektami. To szkolenie wydaje się być całkiem dobrą opcją, zwłaszcza, że mam świeży zespół. Teraz pozostaje jedynie kwestia wyboru firmy.

wislaczekkk

Posty: 10

 
Najlepsze szkolenia dla mnie ma Akademia Nauki www.prince2.akn.pl Foundation robiłem w Inprogress a Practitionera u nich. Trenerzy bez porównania na korzyść Akademii. Pozdrawiam p. Monikę Olejniczak. Świetny trener z ogromną wiedzą.

Sarenka

Posty: 11

 
Potrzebuję dopracować w firmie kwestię zarządzania projektami i szukam wartych uwagi szkoleń. Z tego co widzę, to nie jestem sam.

david011

Posty: 9

 
Chciałbym aby moja firma się rozwijała, a pracownicy podnosili swoje kwalifikacje i zdobywali nowe, cenne umiejętności. Dlatego chciałbym zorganizować dla całej kadry jakieś wartościowe i efektywne szkolenia biznesowe dopasowane do działów, w których pracują. Trzeba się ciągle dokształcać.

Odi

Posty: 10

 
Powyższa oferta wygląda bardzo zachęcająco. Myślę, że warto sądząc po pozytywnych opiniach w sieci.

Sinet

Posty: 24

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z ich usług. Tym bardziej, że prowadzą je doświadczeni trenerzy, a nie tak jak już mi się zdarzało tacy co to się slajdów na pamięć nauczyli. A potem zadajesz pytanie i wychodzi, że zero zrozumienia biznesu.

Black_Riot

Posty: 8