Gdzie wykonam kurs lub szkolenie ? dla kierowców ?

Gdzie wykonam kurs lub szkolenie ? dla kierowców ?

Macie jakieś doświadczenia w związku ze szkoleniami w zakresie kompetencji zawodowych? Chodzi mi o branżę transportową. Chciałbym zacząć realizować przewóz osób i szukam dobrego kursu po jakim będę miał szansę na certyfikat.

Jakieś sugestie? Kogo wybrać?

Zombisztajn

Posty: 17

 
Witam.

Też mam w planie zapisać się na kurs w związku z zawodową kwalifikacją wstępną na kierowcę i szukam jakiegoś solidnego kursu. Przejrzałem już parę ofert w sieci, popytałem ludzi w firmie, lecz wiadomo – opinie są inne, natomiast często nawet rozbieżne. Jedni polecają ośrodek X, natomiast inni mówią, że X jest do bani, no i weź tu bądź mądry.

Także jeszcze was podpytam:)

Bunys

Posty: 18

 
Mam wrażenie, iż ostatnio wiele się pojawiło solidnych ośrodków robiących kursy na kwalifikację wstępną w formie przyśpieszonej. Jeszcze kilka lat temu było troszkę licho z takimi szkoleniami. Mnie się dość dobrze uczyło z firmą http://abc-szkolenia.com/. Mają elastyczną ofertę, można się bez problemu dopasować do terminu szkolenia. Panie w biurze wszystko załatwią, tak żeby kursant był zadowolony.

jui

Posty: 20

 
Teraz mieć dodatkowe uprawnienia to ważna rzecz. Można zdecydowanie lepiej zarobić jak się ma w CV dodatkowy papier. Ja starałem się ostatnio o uprawnienia ADR i na nieszczęście nie poszło mi na egzaminie. Będę próbował jeszcze raz w przyszłym miesiącu. Życzcie mi powodzenia!

Pozdrawiam ciepło.

Śmieszek

Posty: 22

 
Powiem Ci w ten sposób – jeśli mowa o szkoleniach dla kierowców zawodowych to z czystym sumieniem polecam grupę http://abc-szkolenia.com/. Sam u nich się uczyłem na egzamin z kompetencji zawodowych i zdałem szybko i bez problemów. Zresztą podobnie jak cała moja grupa, jaka w tym samym terminie zaczęła szkolenie. Nie ma się do czego przyczepić, mili ludzie z kwalifikacjami, którzy wiedzą jak przygotować człowieka do testów.

Gurugum

Posty: 16

 
Co do ADR to zależało mi na otrzymaniu uprawnień doradcy. Niezła kasa z tego jest. Nie poszukiwałem zbyt długo fajnej oferty kursowej. Wybór padł na abc-szkolenia.com. Zgrana firma, niezmiernie mi się podobała atmosfera w tym ośrodku. Ludzie sympatyczni, panie w biurze wyrozumiałe:) Fajnym dodatkiem było u nich szkolenie online. Dużo osobom niezmiernie się to przydało. Chyba wszyscy z mojej grupy zdali egzamin za pierwszym razem.

Mr Frog

Posty: 21

 
Z takich lepszych szkół to myślę, iż pożądane byłoby odwiedzić serwis abc-szkolenia.com. Niesłychanie wszechstronnie działający ośrodek. Wszystko można u nich załatwić. Robią kurs, załatwiają badania lekarskie, gwarantują materiały dydaktyczne, zaś jeżeli chodzi o kwalifikację wstępną to egzamin też można u nich odbyć. Mają dość rozwiniętą ofertę szkoleń w zakresie kwalifikacji wstępnej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

martins6

Posty: 15

 
Dobra organizacja szkolenia i dobra kadra to podstawa. Powiem Ci, że jeśli chodzi o ADR to ja nie znam lepszej firmy organizującej kursy niż abc-szkolenia.com. Ogarnięci ludzie, zero stresu, kompleksowa obsługa. Jakbym miał jeszcze raz robić kurs na doradcę ADR to bym znowu uderzył do nich.

Polecam i pozdrawiam!

Cziczin

Posty: 20