e-korepetycje

e-korepetycje

Boję się strasznie matmy, nie wiem jak sobie poradzę na maturze, nie mogę spać i szukam metod nauki, korepetycji, czegoś koniecznie taniego (wiadomo:P). Jeżeli możecie mi podpowiedzieć, czy są jakieś edukacyjne programy, naśladujące tryb normalnej nauki będę wdzięczny za wskazówki. Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo stres mnie zjada :P

Dersei02

Posty: 15

 
U mnie sami nauczyciele z rodzicami postawili w klasie tablicę interaktywną i kazali wszystkim wykupić abonament interaktywnych lekcji, e-ucznia. Pół godziny dziennie robię zadanka, zamiast pracy domowej i jest o wiele przyjemniej.

Morchepl

Posty: 11

 
E-learning polecam, żeby przygotować się do matmy. Poszukaj sobie metod interaktywnej nauki, ze sprawdzaniem błędów i wszystkimi działami w jednym miejscu. Będziesz miał wszystkie notatki online, bez problemu do nich wrócisz. Ja noszę na zajęcia notebooka i jestem na bieżąco.

beniek

Posty: 21

 
Wykup sobie ze znajomymi dostęp do najlepszych programów interaktywnej nauki matmy. Teraz to hit. U mnie w jednym z najlepszych LO w Warszawie wszyscy tak się uczą. Nie masz limitu godzin, ani stresu, że zaraz trzeba będzie kończyć. I tak czy siak trzeba w domu nad sobą pracować.

Rafałek34

Posty: 10

 
Ja jestem wzrokowcem i rozumiem matmę tylko, jak zobaczę cykl rozwiązania czarno na białym. Teraz możesz znaleźć moduły do nauki multimedialnej i tam znaleźć animacje, segregację działów, itp. Szukaj aplikacji powiązanych z wytycznymi MEN.

Wegierek8676

Posty: 15

 
Ja nie lubię uczyć się z zeszytów, preferuję edukację przez internet. Z tego co widzę nauka online przewyższa a wielu przypadkach naukę stacjonarną. Uczysz się we własnym domu, w idealnych warunkach, a to ma duży wpływ na motywację.

Polaczek90

Posty: 9

 
Teraz już nauczyciel nie jest potrzeby do nauki. Wystarczą moduły interaktywne. Ty wybierasz czas i miejsce edukacji. Po co bulić tyle za zwykłe korepetycje, skoro masz to samo, a nawet więcej w modelu e-learningu?

Klakier

Posty: 18

 
Sporo osób boi się interaktywnej nauki, ale po pierwsze to dzięki niej wyrabiasz systematyczność, robisz co chcesz i kiedy chcesz. Mi się nie uśmiecha płacić komuś 100 zł/1h. A tobie?

danewe

Posty: 18

 
E-uczeń to moim zdaniem najbardziej efektywna nauka matmy. Wyglądem przypomina egzamin maturalny, więc minimalizujesz stres. Zadania robisz i zapisujesz na kompie, wszystko bardziej czytelne. Animacje mówią więcej od wyjaśnień nauczyciela. Tylko ze stronką www.e-math.pl przygotowywałem się do matury i wynik z podstawowej to 79%, a z rozszerzonej 75%. Nigdy nie wierzyłem, że mogę być dobry z matmy. Szczerze polecam. Interaktywność jest tania i nie ma ograniczeń.

joziq34

Posty: 14

 
Jak chcesz mieć profesjonalne korepetycje i nie płacić ogromnych pieniędzy to wybierz interaktywny model nauki z e-uczniem. Wejdź sobie na stronę www.e-math.pl. Możesz uczyć się tylko działów, z którymi masz zaległości. Ja wykupiłem z kumplem i rozwiązujemy razem zadania. Wychodzi tanio i w fajnej atmosferze, przed kompem, gra muzyczka, większy luz ;)

Qrgulll

Posty: 16