kurs programowania dla dzieci, poszukuję w Barcelonie!

kurs programowania dla dzieci, poszukuję w Barcelonie!

Dzień dobry. Mam w planach zapisać swoją Olcię na zajęcia dla dzieci z programowania. Co sądzicie o kodowaniu, a może znacie jakieś idealne kursy, warsztaty? Fajnie, gdyby odbywały się w wakacje.

Akimer56

Posty: 1

 
No tak, albowiem zajęcia dla dzieci z kodowania to super zabawa. Mój syn niesłychanie lubi programowanie. I muszę przyznać, iż wychodzi mu to niesłychanie dobrze. Ma już za sobą kilka gier komputerowych, a każda następna jest lepsza od poprzedniej. Poza tym zaczął lepiej przyswajać matematykę :)

Lupusx

Posty: 12

 
Mój syn chodzi na warsztaty z kodowania tutaj https://www.codinggiants.es. Jesteśmy z mężem niesłychanie zadowoleni, gdyż nawet nie myśleliśmy o tak olbrzymich korzyściach, jakie płyną z nauki programowania dla dzieci. Polecamy :)

Alexxxi

Posty: 15

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie dlatego zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najbardziej udaną i przyszłościową. Fakt, iż trzeba skorzystać z wyłącznie dobrych placówek, jakie już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

Lizusek45

Posty: 8

 
Zadowolenie mojego dziecka jest najważniejsze. Odkąd zapisałam go do szkoły programowania dla dzieci, widzę, że jest bardziej pewny siebie. Szybko uczy się i chyba to jest jego pasja :) Cieszę się, że synowi podobają się zajęcia, na które bardzo chętnie chodzi.

alektt5

Posty: 16

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, że to efekty przyjdą tak prędko, a moja córka będzie tak niezmiernie zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też niezmiernie się weselę, że w końcu odszukała sobie pasję, a to dodatkowo niezmiernie praktyczne umiejętności potrzebne także na rynku pracy.

Andziaaan

Posty: 4

 
Moje dzieci już od roku chodzą na programowanie dla dzieci. Jestem zadowolona, iż tak dobrze im idzie ta nauka, a poza tym cudownie się bawią. Nie rezygnujemy, bowiem kodowanie to dużo korzyści.

Warszawiak

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o programowanie dla dzieci, to szkolenia są dzieciakom bardzo potrzebne. Moja córka odkąd uczy się kodowania, ma lepsze oceny z przedmiotów ścisłych. To z całą pewnością wspaniała pomoc w gimnastyce mózgu i umiejętności cyfrowe.

fill

Posty: 27

 
Właśnie z uwagi na te korzyści też zastanawiam się nad zapisaniem dziecka na programowanie dla młodzieży. Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą placówek, które są godne uwagi. Pozdrawiam serdecznie.

bodeksus

Posty: 2