program SKP ??

program SKP ??

Dzień dobry. Jakimi kryteriami powinienem kierować się, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowi program SKP dla średnich firm?

kllarka

Posty: 2

 
Zainwestowałem w solidny program do prowadzenia księgowości dla średnich firm i nie mam teraz żadnych problemów. Niedawno znajomy skarżył się, że jego oprogramowanie nie posiada odpowiednich funkcji, a wykupienie wyższej licencji to niebotyczny koszt. Mam odwrotnie.

gumisiek45

Posty: 9

 
Mam świadomość, że program do prowadzenia biur rachunkowych potrafi kosztować nawet kilka tysięcy złotych. W sytuacji, gdy będzie się sprawdzam uważam, że to kwota, którą zdecydowanie warto zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

nantusia

Posty: 9

 
Widzę, że ogromną sympatię wielu przedsiębiorców zaskarbił sobie program SKP. Przymierzam się do tego, aby przetestować jego możliwości...

hubertus

Posty: 5

 
Uważam, że program Super Księga Podatkowa sprosta Waszym oczekiwaniom. Jego funkcjonalność odpowiada realnym potrzebom naszego przedsiębiorstwa: Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.ksiega-podatkowa.pl/programy-dla-firm.

mariuszek

Posty: 2

 
Pobrałem kilka dni temu program SKP i już po chwili poświęconej na jego testowanie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wygląda na to, że wkrótce zastanowię się poważnie nad zmianą oprogramowania do podatków w moim przedsiębiorstwie. Wasze rady były istotne :-)

Lalka

Posty: 20

 
Wydaje mi się, że wybrałem zdecydowanie najlepszy, dostępny na rynku program SKP dla małych firm. Kierowałem się przede wszystkim jego funkcjonalnością, choć nie ukrywam, że istotne znaczenie miała także cena, w jakiej dostępne było oprogramowanie. Jestem zadowolony :)

iwanowskis

Posty: 14

 
Fajnie, że program do prowadzenia księgowości dla małych firm potrafi kosztować zaledwie kilkadziesiąt bądź kilkaset złotych. W przeszłości wydawało mi się, że stanowi on wyższy wydatek.

Dyduszek

Posty: 16

 
W pozytywny sposób zaskoczył mnie program Super Księga Podatkowa, który początkowo traktowałem z pewną rezerwą. Jego funkcjonalność? Rewelacja!

miko_poz

Posty: 15