Wystawianie faktur online, poszukuję !!!

Wystawianie faktur online, poszukuję !!!

Hejka. Czy wystawianie faktur online jest w ogóle możliwe? A jeżeli tak, to jakie firmy oferują taką możliwość? Mam nadzieję, iż opiszcie swoje doświadczenia, co będzie dla mnie pomocne.

Anno Domini

Posty: 3

 
Cenię sobie mobilność, a w związku z tym postanowiłem wykupić licencję na program księgowy online. Wydaje mi się, że taka decyzja okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, choć nie chcę się za mocno przechwalać.

innaret

Posty: 14

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy wybierałem program do księgowości. Trafiłem jednakże na sprawdzoną propozycję, jaką wyłoniłem na podstawie Waszych rekomendacji :)

wimerr98

Posty: 14

 
Kilka tygodni decydowałem o tym, który program księgowy będzie najlepszy. Czułem, że to odpowiedzialny wybór, którego konsekwencje mogę odczuwać przez lata.

Bany07

Posty: 14

 
To, jaki program księgowy wybierzecie powinno być uzależnione od Waszych indywidualnych potrzeb. W przeciwnym wypadku może okazać się, iż wydacie przesadnie dużo pieniędzy, gdy Wasze wymagania są wyraźnie niższe.

tigra32

Posty: 3

 
Niesamowite udogodnienie stanowi z mojej perspektywy wystawianie faktur online, z którego korzystam od prawie roku. Teraz dowolny dokument handlowy mogę wprowadzić za pośrednictwem telefonu, tabletu lub laptopa wówczas, gdy jestem w terenie. Świetna sprawa.

Tatusiek4

Posty: 5

 
Odnoszę wrażenie, iż księgowość online ma niesłychanie mnóstwo zalet, a jednocześnie pozwala skutecznie zoptymalizować ponoszone przez przedsiębiorcę wydatki. Zgadza się ze mną sporo forumowiczów, więc coś w tym jest.

namok

Posty: 2

 
Używam tego programu do faktur: www.fakturyplus.pl. To moim zdaniem bardzo rozsądna propozycja, która łączy w sobie wysoką jakość i konkurencyjną cenę. Wydaje mi się, że ma on szansę przypaść do gustu również Państwu. Z resztą sprawdźcie sami! :)

dawid123

Posty: 6

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy wybierałem program do księgowości. Trafiłem jednak na sprawdzoną propozycję, którą wyłoniłem na podstawie Waszych rekomendacji :)

CAUCHETWERE

Posty: 10

 
Sprawdzałem program jpk i wygląda na to, że będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Postaram się wkrótce opisać moje doświadczenia związane z użytkowaniem tego oprogramowania w bardziej praktycznych sytuacjach w mojej firmie.

Pamooko

Posty: 11