program pit 2017, proszę o polecenie !

program pit 2017, proszę o polecenie !

Rozliczacie podatek sami? Może macie jakiś program pit 2017 do polecenia? Zawsze dawałem siostrze do roboty, ale z tego, co się orientuję, to nie jest to taka uciążliwa sprawa, jak się działa właśnie z jakimś programem.

seweryn

Posty: 5

 
Polecam ten program pit 2017 www.pit-format.pl. Rozliczałam się przy jego pomocy pierwszy raz samodzielnie i wszystko poszło dobrze. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do niego, a w dodatku jest do pobrania za darmo.

warter88

Posty: 2

 
Samodzielne rozliczenie podatku tylko z jakimś sprawdzonym programem pit 2017. Z tego, co się przyglądałem, to jest tego sporo i na bank się coś wybierze. Też będę mobilizował się w tym roku rozliczeniowym, żeby pokonać rozliczenie samodzielnie.

Black_Riot

Posty: 6

 
Jak będziesz mieć jakiś intuicyjny prosty w obsłudze program pit 2017, nie zginiesz. Tam jest zwykle wiele podpowiedzi i nie ma opcji, że się pomylisz, bo jak jest błąd, to po prostu nie przejdziesz do następnego kroku. Strach ma wielkie oczy, ja też już samodzielnie rozliczam swoją firmę i nie mam z tym żadnych problemów. Trzeba się przełamać :D

Justynka45

Posty: 5

 
Jest darmowy program pit 2017 i właśnie ten sobie cenię najbardziej. Rozliczam się w ten sposób samodzielnie od lat. Robię to od razu i mam szybko zwrot podatku na koncie. Polecam programy, bo są zazwyczaj bardzo proste w obsłudze. Nie widzę powodów, żeby zlecać komuś rozliczenie.

Yuri20

Posty: 4

 
Spokojnie :) Z dobrym programem pit 2017 rozliczysz się bez najmniejszych problemów. Tego typu programy do ściągnięcia na komputer są zwykle bardzo proste w obsłudze i nie da się tutaj popełnić błędu.

kubaraj

Posty: 14

 
Ja na ogół rozliczam się na ostatnią chwilę i kogoś szukam, żeby pomógł :) Musze to zmienić w tym roku i poszukać jakiegoś dobrego programu pit 2017.

Watuniaa

Posty: 13