ochrona dóbr osobistych w Poznaniu, opinie

ochrona dóbr osobistych w Poznaniu, opinie

Z góry dziękuję za nakaz jakiegoś adwokata, który specjalizuje się w prawie cywilnym w Poznaniu. Sprawa ciężka, bowiem już zdążyłem dowiedzieć się, że będzie ciężko. Zależy mi na jakimś rzeczywiście fachowym adwokacie.

Lalka

Posty: 2

 
Miałam sprawę z zakresu ochrony dóbr osobistych, niezmiernie nieprzyjemna sprawa. Ale właśnie dzięki adwokatowi w Poznaniu, który podjął się pomocy udało mi się uzyskać odszkodowanie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której musiałabym działać osobiście, bez wsparcia, bez wiedzy i doświadczenia. Koszty są, ale i tak się opłacało. Pozdrawiam.

proszek

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o ochronę dóbr osobistych, to zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Mój brat kiedyś korzystał z adwokata w Poznaniu w identycznej sprawie i finalnie wszystko poszło po jego myśli. Jak tylko się z nim skontaktuję, napiszę. Ceny owszem nie są niskie, natomiast jak w grę wchodzi spore odszkodowanie, to zawsze się opłaca. Z pomocą adwokata możne mnóstwo więcej zdziałać.

DevilScream

Posty: 19

 
Jeśli zdecydujesz się na dobrą kancelarię adwokacką w Poznaniu i nie będziesz patrzeć na cenę, to na bank ci pomogą. Kiedyś sama byłam w podobnej sytuacji, ale siostra namówiła mnie do profesjonalnego działania i dobrze, że jej posłuchałam. Koszty już w niedługim czasie zwróciły się w postaci wyższych alimentów na dzieci.

zbychu6

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o ochronę dóbr osobistych, to zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Mój brat kiedyś korzystał z adwokata w Poznaniu w podobnej sprawie i finalnie wszystko poszło po jego myśli. Jak tylko się z nim skontaktuję, napiszę. Ceny owszem nie są niskie, ale jak w grę wchodzi duże odszkodowanie, to zawsze się opłaca. Z pomocą adwokata możne wiele więcej zdziałać.

misiu56

Posty: 13

 
Wszystko fajnie, tylko koszty takiej pomocy adwokackiej są duże. Gdyby można było skorzystać z darmowej już dawno bym to zrobił. Tak czy inaczej, nie widzę innego wyjścia, jak poszukać kogoś zaufanego. Ochroną dóbr osobistych nie zajmuje się wielu adwokatów w Poznaniu, stąd też moja obecność na forum i pytanie, kogo wybrać.

Tatusiek4

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o prawo cywilne, to masz w Poznaniu sporo kancelarii specjalizujących się w tym zakresie. Na twoim miejscu zadzwoniłabym najpierw i porozmawiała w tym również w kwestii kosztów, ponieważ te można szacunkowo przedstawić, a wówczas masz już większy pogląd chociażby na finanse.

Marioleczka

Posty: 6

 
To sprawdź sobie te usługi http://www.adwokaci-ks.pl. Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym. Jeżeli chodzi o Poznań, to ma niezwykle porządne opinie. Mam nadzieję, że pomogę :) Wiem, co znaczy przechodzić takie sprawy. Człowiek w ogóle nie może spać i nawet leki uspokajające nie pomagają :(

Seba123

Posty: 17

 
Jeżeli zdecydujesz się na dobrą kancelarię adwokacką w Poznaniu i nie będziesz patrzeć na cenę, to na bank ci pomogą. Kiedyś sama byłam w podobnej sytuacji, natomiast siostra namówiła mnie do doświadczonego starania i dobrze, iż jej posłuchałam. Koszty już w niedługim okresie zwróciły się w postaci wyższych alimentów na dzieci.

Gruszek2

Posty: 6

 
Dziękuję. Może zerknę także na inne polecenia na forum. Chodzi mi o konkretną kancelarię adwokacką w Poznaniu, która rzetelnie podejdzie do sprawy, a co ważne, będzie skuteczna i pomoże mi w tych dla mnie bardzo ciężkich chwilach.

czes212

Posty: 21