Męskie perfumy

Męskie perfumy

Cześć, czy przy zakupie testerów, chodzi o perfumy nie ma jakichś braków jakościowych? Jak to widzicie?

Marioleczka

Posty: 1

 
W testerach czasami się zdarza, że nie występuje korek. Zależy od źródła, więc na to możesz ewentualnie zwrócić uwagę przy zakupach.

Boss

Posty: 23

 
Nie wiem, ja tam nie mogę się przekonać do zakupu oryginalnych perfum. Mam jakiś limit jednak budżetu na zapach, a 100 ml testera to mi spokojnie na rok starczy. Jak człowiek wie, w jaki sposób stosować to się opłaca.

kkjmk33

Posty: 19

 
Nigdy w testerach nie miałem korka, ale o tym sklep internetowy powinien wcześniej uprzedzić.

Saradoonin

Posty: 5

 
Przerzuciłam się na testery perfum https://www.testerownia24h.pl i jestem super zadowolona. Niby tam piszą, że bez korka czasami się trafiają, ale mi się nigdy nie zdarzyło. Normalnie zapakowane. Nie miałabym problemu, żeby dać komuś tester w prezencie nawet. Jakość potwierdzałam niezależnie, więc wszystko faktycznie oryginalne.

Babeczka

Posty: 14

 
Weź sobie perfum aplikuj bezpośrednio przed szyją i wchodź w mgiełkę. Bardzo fajna sprawa i zauważyłam, że zapach właśnie znacznie dłużej się utrzymuje po takim zabiegu na ciele.

propek1

Posty: 6

 
Całe szczęście, że teraz właśnie można kupić testery. Kiedyś to był temat tabu, można było gdzieś pod ladą dostać w niższej cenie, więc teraz to się mocno wyrównało na korzyść klientów.

deberty56

Posty: 3

 
W tradycyjnych perfumeriach testera nie weźmiesz, bo po prostu nie prowadzą sprzedaży. Popularne sieci używają tylko w ramach strategii marketingowej. Trzeba się samodzielnie odwołać już do sklepów internetowych.

Sewerynus

Posty: 9

 
Najlepiej to połączyć perfumy z dezodorantem, żeby był spójny zapach cały czas. Oddzielnych dezodorantów i marek wody toaletowej się nie polecam, ale niestety większość ludzi tak używa. Trochę lipa, jak bliżej do takiego człowieka podejdziesz.

Saradoonin

Posty: 7

 
Podstawa, żeby zapach pod siebie kupić. Wiem, że wiele kobiet przechodzi coraz częściej na ziołowe mieszanki. Całkiem uniwersalne przyznam, ale niewiele marek robi. Trzeba się doszukiwać specjalnie.

codePerformance

Posty: 15