Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Czy tworzenie własnych kosmetyków opłaca się bardziej od zakupu naturalnych zestawów? Jak w ogóle rozpocząć przygodę z czymś takim?

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Przydaje się termometr, miarki i waga kuchenna, nawet najprostszy model do robienia własnych kosmetyków.

andrew66

Posty: 11

 
Najpierw dermatolog, a później zakup kosmetyków. Bez konsultacji tylko możesz się skrzywdzić.

rumunekt

Posty: 5

 
Wiem, że peelingi z owoców tropikalnych, ale koniecznie oryginalne dobrze działają na cerę w tym klimacie. Dowiedziałam się tego na szkoleniu kosmetycznym i też na sobie potwierdziłam. Nie wiem do końca, jak to się dzieje. Pewnie przez brak powszechny niektórych składników.

AGDDDy1

Posty: 3

 
Kosmetyki z probiotykami tylko, bo widać, że nowoczesna kosmetologia się do nich najczęściej odnosi. Duża pomoc dla cery suchej, dojrzałej.

Jacuś

Posty: 18

 
Porównuj kosmetyki z zabiegami medycyny estetycznej i staraj się po podobnym składzie dobierać. Od dawna podobnie działam i poprawiłam mocno wygląd.

namok

Posty: 7

 
Dobry pomysł to wymieszanie olejków z kwasem hialuronowym https://e-naturalne.pl/pl/c/Kwasy-hialuronowe/130, bo większość salonów piękna stosuje kwas hialuronowy na zmarszczki. To najpopularniejszy i jednocześnie bardzo skuteczny wypełniać. Zacznij sobie od najmniejszego stężenia i zobacz, co na ciebie działa. Stopniowo zwiększaj i nie przesadzaj. Pozdrawiam.

pawel-2910

Posty: 6

 
Jak bierzesz kosmetyki drogeryjne typowo to tam w nich znajdują się pochodne ropy naftowej, które mocno zatykają skórę. A później niestety syfki wyskakują.

namok

Posty: 12

 
Na lato niezawodnie wyciąg z aloesu. Nawet sobie nie wyobrażam takich upałów bez podobnych kosmetyków.

iwanowskis

Posty: 18

 
Warto sobie ściągnąć leksykon substancji aktywnych występujących w kosmetykach naturalnych. Ewentualnie poprosić wyspecjalizowany sklep internetowy, aby podesłał, co ma w bazie, jakie właściwości głównie. To się mocno sprawdza przy zakupach.

enriquess

Posty: 5