Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Cześć ludzie. Gdzie w internecie warto kupić sprzęt do domowej siłowni. Ma ktoś namiar na jakiś fajnie zaopatrzony i fajnie prowadzony sklep z niedrogą wysyłką? Pozdrawiam!

Lupusx

Posty: 2

 
Wkręcam się ostatnimi czasy w sporty walki i nawet w rękawice do mma plus worek zainwestowałem. Teraz myślę nad gruszką czy jakimś innym elementem ale w każdym razie żeby zamiast siły trenować bardziej technikę, celność refleks.

AlU

Posty: 13

 
Bardzo jestem zadowolony z ławeczki od K Sport, prosta regulacja, wygodna, nic się nie chwieje, nie buja, także można spokojnie seryjki na brzuchy trzaskać. Pełna oferta marki jest na k-sport.com.pl, też mi chodzi po głowie żeby worek Bushido i rękawice tutaj zamówić ale to może za jakiś czas.

Klakier

Posty: 12

 
Najważniejsze żeby ławeczki czy drążki były porządnie zespawane, bo słyszałem historie o ludziach którzy upadali pod pękającymi rurkami tak to było źle łączone ze sobą. Jednak masa robi swoje, a jak jeszcze ćwiczy się dynamicznie to już w ogóle sprzet musi być solidny żeby to utrzymać.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Fajną opcją są na pewno drążki do podciągania bo to mało miejsca zajmuje i można teraz kupić takie rozporowe do włożenia we framugę, a podciąganie dużo daje, nie tylko ręka tu pracuje ale też cały korpus.

Moderator

Posty: 10

 
Modlitewnik jest fajnym wynalazkiem, na pewno ułatwia ćwiczenie i właśnie muszę sobie takie urządzenie sprawić, bo już chodzi za mną od kilku miesięcy ale jakoś nie mogę się nigdzie na promocję jakąś w sklepach załapać.

Worms

Posty: 4

 
Nie ma co się zniechęcać na początku, bo zawsze na starcie jest ciężko. Mięśnie są jednak na tyle fajne że dość szybko się uczą i przyzwyczają do treningu. A co do sprzętu to najprostsza ławeczka, najprostszy drążek – więcej nie trzeba moim zdaniem.

syrena88

Posty: 5

 
Teraz modne są kettle i już złożyłem zamówienie u żony pod choinkę żeby mi takie ciężarki sprezentowała...mam nadzieję że kupi odpowiednie a nie jakieś za lekkie czy za ciężkie.

czesteruś34

Posty: 8

 
Porządne rzeczy ma K Sport w swoim sklepie na k-sport.com.pl. Szybka wysyłka, akurat przy moim zamówieniu nie musiałem już nic dopłacać za sobą przesyłkę. Do 30 kg pakunku płaci się tylko raz, co akurat w innych sklepach wygląda często zupełnie inaczej.

Laleczka

Posty: 6

 
Trochę rzeczy mam kupowanych do swojej siłowni przez portal k-sport.com.pl. Worki mają bushido oryginalne, wzmacniane, szczerze – myślałem że mam całkiem mocny cios, a ten worek jest w ogóle nie wzruszony po moich treningach ;) Ciężki, masywny, idealnie się nadaje do mocnego uderzania czy to z pięści czy kicki.

pawel253

Posty: 4