Piłkochwycie, poszukuję ?

Piłkochwycie, poszukuję ?

Witam. Słyszałem o siatkach zabezpieczających, że można zastosować je jako ogrodzenie dla hodowli. Jak ktoś orientuje się w tym temacie, to niech da znać gdzie najlepiej coś takiego kupić i która cena.

Sis45

Posty: 4

 
Właśnie taką siatkę zabezpieczającą na kontenery potrzebujemy. Chcemy mieć jednakże pewność, iż tworzywu nie będą zagrażały substancje chemiczne asortymentu, jak przewozimy. Czy faktycznie polipropylen jest na nie odporny? Koniecznie piszcie, jak orientujecie się w tym temacie.

Nwaah22

Posty: 17

 
Kompletne piłkochwyty można kupić tutaj https://nalur.pl/30-siatki-na-pilkochwyty. Polecam, gdyż sami się tutaj zaopatrywaliśmy i firma zasługuje na nakaz. Mają jakościowy asortyment pod względem wykonania i materiałów. To solidna produkcja, siatki certyfikowane, wszystko jak najbardziej za.

miasto13

Posty: 10

 
Ja również szukam piłkochwytów typowo na zewnątrz, więc chyba raczej siatka polipropylenowa, żeby wytrzymała przez lata. Ciekaw jestem, czy montaż jest ciężkim zadaniem :) może udałoby się nam zrobić to samodzielnie. Może to jakaś oszczędność, jak się mylę, napiszcie, bo już czas pomyśleć przed sezonem nad renowacją boiska.

xacti11

Posty: 10

 
Podejrzewam, iż kot nie da sobie rady z siatką sznurkową. W końcu to solidne tworzywo. Polipropylen wykorzystywany jest również do produkcji siatek nie tylko dla domu, niemniej jednak do doświadczonego wykorzystania w budownictwie i przemyśle. Wiem, iż produkują ze wzmocnieniami, niemniej jednak dla kota to chyba niepotrzebna opcja.

BMGMIREK

Posty: 24

 
A które lepsze siatki ochronne z polipropylenu czy polietylenu? Obydwa te materiały są polecane, więc mam dylemat, co wybrać, żeby mieć pewność trwałości na lata.

Adi666

Posty: 13

 
Jeśli na zewnątrz, to w takim układzie chodzi o piłkochwyty z konstrukcjami stalowymi. Nie sądzę, żeby było wygodnie je montować nie mając doświadczenia. Taka usługa nie jest droga, a firmy wykonują ją sprawnie i szybko.

dabuj45

Posty: 4

 
Trzeba szukać w kategorii transport. Tam są dokładnie różne rodzaje siatek zabezpieczających również na kontenery i do bagażnika też. Wtedy masz już razem z mocowaniem.

Hello98

Posty: 4

 
Używamy siatek sznurkowych na budowie. Jako siatka na rusztowania sprawdza się wyśmienicie, więc też ze własnej strony takie rozwiązanie możemy polecić. Pożądane byłoby wybrać polipropylen, albowiem jest odporny na warunki pogodowe.

Budowlaniec

Posty: 8

 
Można mieć 100% pewność, że siatka ochronna z PP jest odporna na działanie czynników chemicznych. U nas w przemyśle mamy takie zabezpieczenia od lat i z ich trwałością nie mamy żadnych problemów. To naprawdę najlepsze rozwiązanie, więc można kupić :)

opiter78

Posty: 3