opinie o lekach i suplementach

opinie o lekach i suplementach

Hej! Lekarz przepisał mi bardzo drogie leki i zanim je wykupię to chcę się coś dowiedzieć na ich temat. Wie ktoś może gdzie znaleźć w Internecie takie informacje?

Lupusx

Posty: 13

 
Ja zawsze myślałam, że takie opinie na temat leków zamieszczane są przez osoby, które promują firmę farmaceutyczną. Jednak jak kiedyś przypadkowo na taką trafiłam to całkowicie zmieniłam zdanie. Opinie zamieszczane są przez użytkowników, którzy je przetestowali na sobie i są zarówno pozytywne jak i negatywne co świadczy o ich rzetelności.

limertus

Posty: 16

 
Ja też nie zawsze ufam ulotkom, które zamieszczane są w opakowaniu lekarstw. Nieraz opinia osoby, która go stosowała jest najlepszym sposobem na ocenę, czy polecany specyfik nam pomoże. Dlatego sama chętnie wyszukuje w Internecie serwisów, w których użytkownicy zamieszczają swoje opinie na temat preparatów jakie stosują.

Nikuś23

Posty: 9

 
Szukając rzetelnych informacji na temat działania i skuteczności leków warto zajrzeć tu znamlek.pl. Tam internauci zamieszczają swoje opinie na temat preparatów, które przetestowały na sobie. Znajdziesz tam informacje nie tylko o lekach czy suplementach diety ale nawet o wielu popularnych kosmetykach. Moim zdaniem warto.

pawel253

Posty: 14

 
Każdy producent szamponów na porost włosów czy innych „cudownych” kosmetyków obiecuje ci spektakularne efekty a rzeczywistości okazuje się, że tak samo działają jak produkty o połowę tańsze. Moim zdaniem możliwość zapoznania się z opiniami osób, które je przetestowały na sobie jest pomocna w wyeliminowaniu tych najsłabszych.

dropss

Posty: 14

 
Takie portale z opiniami na temat działania i skuteczności suplementów diety to skarbnica wiedzy, z której często korzystam. To dzięki opiniom osób, które przetestowały różnego rodzaju specyfiki, kupiłam sobie super krem ujędrniający i szampon do wypadających włosów. Warto korzystać z doświadczenia innych.

BigM92

Posty: 20

 
Po co samemu wypróbowywać kolejne suplementy diety wspomagającej odchudzanie jak można skorzystać z opinii osób, które je przetestowały na sobie i zdanie na ich temat zamieściły w sieci internetowej. Ja już od dawna korzystam z tego rodzaju opinii odwiedzając różne serwisy, w których są zamieszczane.

Gucio

Posty: 14

 
Słyszałam, że w Internecie jest serwis, w którym internauci zamieszczają swoje opinie na temat zażywanych leków oraz suplementów diety. To fajny pomysł bo zanim wydasz niepotrzebnie kasę na drogi specyfik to możesz wcześniej dowiedzieć się czy jest w ogóle skuteczny.

Blitz55

Posty: 15