Wymiana silnika- jaka firma

Wymiana silnika- jaka firma

Cześć. Potrzebuję dobrych speców którzy mają doświadczenie z wymianą silnika w VW. Jakieś propozycje? Gdzie taką wymiankę robiliście i auto rzeczywiście trochę posłużyło potem? Pozdr!

pawel253

Posty: 1

 
Zadowolony jestem z podejścia firmy ze strony wymianasilnika24.pl. Szybko, fachowo, z gwarancją. Silnik wstawili mi bez problemów, czy jakiś opóźnień i jak na razie samochód prowadzi się bardzo dobrze. Oczywiście czas pokaże jaka jest jego faktyczna wartość, ale wstępnie złego słowa nie mogę powiedzieć.

labuh

Posty: 11

 
Miałem kiedyś u siebie w mieście dobrego mechanika który potrafił robić cuda jeśli chodzi o silniki ale niestety przeszedł na emeryturę, a jego syn który firmę przejął to się z całym szacunkiem ale do niczego nie nadaje.

Różyczka

Posty: 4

 
Fachowo do wymiany silnika podchodzą w serwisie ze strony wymianasilnika24.pl. Ja bym do nich przedzwonił. Wymieniali mi cały system w moim BMW i jak na razie jeżdżę bezawaryjnie. Stary silnik już niestety był nie do odratowania. Dobry kontakt, jasne warunki cenowe, od razu zrobili wycenę, wiedziałem ile to będzie kosztować, także bez niespodzianek.

Kitas

Posty: 2

 
Mam samochód kupowany z giełdy i nie ukrywam, że trochę stracha mam że rozrząd mi siądzie, ale jak na razie nic niedobrego się nie dzieje. Jak się bierze auto z drugiej czy czwartej ręki to zawsze to ryzyko szybuje w górę.

Albercik3

Posty: 2

 
Silnik można łatwo zatrzeć tak naprawdę jeśli się źle jeździ. Moja siostra jest na to dowodem, miała nowy samochód, prosto z salonu i praktycznie go zdewastowała swoją złą jazdą przez 5 lat..

TomekK

Posty: 12

 
Można zadzwonić do Barcic do warsztatu. Ja tutaj wymieniałem silnik i nie mogę narzekać. Wszystko pod maską pracuje sprawnie jak do tej pory, a już prawie pół roku od wymiany minęło. Warsztat całą ofertę ma na wymianasilnika24.pl. Szybką robią wycenę, nie ma też problemów żeby się dogadać co do odbioru samochodu na lawetę jeśli jest taka konieczność – u mnie była.

Acclaim

Posty: 10

 
Parę razy przez ostatnie pół roku coś mi silnik postukał dziwnie ale nic poważniejszego się z tego na szczęście nie rozwinęło. Może to jakieś kamyczki z drogi podskoczyły i hałasowały, a ja od razu odebrałem to jako hałas spod maski..

matus2609

Posty: 2